'שינפלד': חופש גלאט וגם 'אמין'

אם אתם מחפשים מהי חברת הנופש הכי אמינה והוגנת שגם תדאג לכסף שלכם – יש לנו תשובה. חברת שינפלד תיירות המתמחה מעל 30 שנה בחופשות כשרות קיבלה את תו האמינות הבינלאומי מחברת דן אנד ברדסטריט

צילום: מאיר לביא
צילום: מאיר לביא

טסים לחופשה כשרה? חפשו רק חברה עם תו האמינות

נופש כשר בחו"ל עם שינפלד תיירות זה אומר שאתם מקבלים שקט נפשי, שאתם בטוחים שאתם בידיים אחראיות של חברה יציבה, שנותנים לכם שירות מקצועי ואמין, והכי חשוב אם חלילה יהיו ביטולים בגלל הקורונה מחזירים לכם כסף, בלי חוכמות ובלי תירוצים. עם שינפלד תיירות אתם מקבלים גם אירוח ברמה וגם שירות אמין והוגן. שינפלד תיירות קיבלו תו אמינות על הצטיינותם בכל התחומים – היעדר תביעות משפטיות, היעדר תלונות מצד ספקים, מוסר תשלומים גבוה והוגנות ויושר בשירות לקוחות.

 נופש כשר בטוח בחו"ל זה לבחור בשינפלד תיירות

אחרי הקורונה מתחילים להתרגל לנהלים חדשים ותקנות מחמירות בשדות תעופה, בבתי מלון, ובכל יעדי הנופש השונים בעולם. למצוא דיל על פסח כשר בחו"ל זה לא רק יעד אטרקטיבי ומחיר טוב, כי מהיום הכל יכול לקרות, כולל ביטול חופשה במפתיע. במשבר הקורונה בעוד שחברות רבות לא הצליחו לעמוד בהחזר כספי ללקוחות, שינפלד תיירות היו היחידים הראשונים להחזיר כסף ללקוחות. הלקוחות של שינפלד גילו לשמחתם שדואגים להם, מעניקים להם שירות מקצועי, עונים לשאלות, ומתנהגים מולם בהגינות ובשקיפות.

מה זה חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט

חותם האמינות מוענק ע"י חברת דירוג האשראי העולמית דן אנד ברדסטריט לחברות מצטיינות בכל העולם. מדובר בעצם בסוג של אלגוריתם משוכלל שסורק מאות ואלפי חברות ובתי עסק ומחפש את החברות הכי אמינות, יציבות ובטוחות ללקוחות. כשאתם מוצאים חברה כמו שינפלד תיירות שזכתה בחותם האמינות, אתם יודעים שאתם בידיים בטוחות ושתקבלו את השירות הכי טוב כשתזמינו חופשת פסח כשרה. אתם יודעים גם שהכסף שהשקעתם בחופשה נמצא בראש סדרי העדיפויות של חברת הנופש.

לשירות ולנסיון של שינפלד תיירות אין תחליף

יותר מ-30 שנה שינפלד תיירות נחשבים בכלל הציבור לחברת הנופש הכשר הכי מקצועית ואמינה,  והיא גם החברה בעלת אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר. כיום, לאחר ששינפלד קיבלו בשעה טובה את תו האמינות של דן אנד ברדסטריט שאותו מקבלות רק כ-3% מהחברות במשק, זה כבר רשמי! כולם עכשיו מכירים באמינות ובמקצועיות של שינפלד, כולם יודעים שהחברה שאתם טסים איתה היא חברה ישרה, הוגנת ואמינה, בדיוק כמו שאתם צריכים.

השארת תגובה