קורונה: החרדים החזירו כסף

תחום הארועים במשבר כלכלי חמור, משרדי תיירות ובעלי אולמות מתקשים להחזיר כסף לאלו שביטלו בשל הקורונה – ויש מי שחשבו שהקלוחות לפני הכל

שינפלד תיירות
שינפלד תיירות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אצל 'שיינפלד' החזירו כסף לכל אלו שהזמינו חבילות נופש – שבוטלו בשל הסגר בעקובת התפרצות נגיף הקורונה. מאות מלקוחותיהם שלחו 'סרטון תודה' – ובשיינפלד שמחים ומציגים את לקט הסרטונים כתעודה ליושר ונאמנות – ולמעלה מכך שירות שמעל לכל.

הרי אין חולק, כי הנזק הגדול בשל ביטול הנופשים – הוא דווקא למארגנים.

רשת אולמות האירועים ארמונות חן המונה 7 אולמות אירועים ברחבי ישראל החזירה את כל כספם של בעלי האירועים השונים שנאלצו לבטל את האירועים בעת הקורונה – וכך גם הקייטרינג שעובד עם האולמות. מדובר סה"כ בהחזר של כ שני מיליון שקלים שבוצע מארמונות חן וחברת הקייטרינג בחזרה לכיסם של הזוגות עבור 200 חתונות שבוטלו – כ400 אלף הוחזרו על ידי האולמות ועוד כמיליון וחצי על ידי הקייטרינג.

ההחזר בוצע על אף פסקה הלכה של הרבנים שקבעו שיש לבצע החזר חלקי בלבד אך כאמור אף על פי כן ולפנים משורת הדין ובכדי להקל על הציבור בארמונות חן החזירו את כל הכסף.

לדברי הרב יוסף כהן יו"ר חסדי נעמי " אנחנו מחזירים הכל, נקודה. ארמונות חן הוקמו כדי לסייע ולשמח את ליבם של מי שרוצים להתחתן אך אינם יכולים להרשות לעצמם. ו\לא יכול להיות מצב שחלילה יגרם להם צער – אנחנו אוהבים כל חתן וכל כלה ובעזרת השם אנחנו מקווים שכל אולם אירועים בישראל ינהג כמונו "

השארת תגובה