החקירה החדשה במעון ראש הממשלה

במסגרת התביעה שהגישה עובדת המעון לשעבר שירה רבן נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, נחקר במשטרה חשד כי לחצו על שתי עדות הגנה לומר דברים שקריים

נתניהו בבית המשפט
נתניהו בבית המשפט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המשטרה פתחה בחקירה בעקבות חשד לעדות שקר שמסרו שתי עובדות במעון ראש הממשלה לטובת שרה נתניהו.

על פי החשד, בכיר ושתי עובדות העידו לטובת אשת ראש הממשלה במשפט של העובדת לשעבר שירה רבן – ושיקרו בעדותם.

רבן, אישה חרדית מירושלים, תבעה את נתניהו בטענות על התעללות שספגה במהלך עבודתה, לדבריה.

המדינה הודיעה לעורכת הדין נעמי לנדאו שמייצגת את רבן ולבית המשפט כי היא מבקשת להמתין עם סיכומי התיק בגלל חקירת המשטרה שנפתחה.

החקירה נפתחה ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433.

מהמשטרה נמסר: “בהמשך לפניות כתבים ועל מנת להעמיד דברים על דיוקם, נאשר כי ביחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 מתנהלת חקירה שעניינה חשדות הנוגעים לעדויות ולתצהירים שנמסרו על ידי שתי עובדות במעון רה”מ במסגרת תביעה אזרחית.

החקירה מתנהלת באישור היועץ המשפטי לממשלה ובליווי ופיקוח של פרקליטות המדינה.

מעבר לאמור ומטבע הדברים לא נוכל להרחיב בפרטים נוספים מחקירות מתנהלות”.

עו״ד יוסי כהן, פרקליט משפחת נתניהו, הגיב לחקירה החדשה: "מנדלבליט משעבד את משטרת ישראל לרדיפה אובססיבית ומגמתית של משפחת נתניהו בניסיון להפיל את ראש ממשלת ישראל. הציבור כבר הוכיח שהוא לא קונה את זה", אמר עו"ד כהן.

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הגיב לדברי עו"ד יוסי כהן: "בניגוד לטענת הכזב שהוצגו, המידע שעורר את החשד הגיע לידי רשויות אכיפת החוק בשנה שעברה". מנדלבליט הוסיף: "אין כל שחר לדברי הבלע שפרסם כהן. התבטאויותיו המשתלחות ראויות לכל גינוי, אין בהן בדל של אמת ואין בהן כדי להרתיע איש ממערכת אכיפת החוק מלבצע את מלאכתו נאמנה".

תגובה אחת
  1. ואני חוזר ושואל: *מה עם חקירת המניות* ?

השארת תגובה