הליכים רפואיים והלכתיים לצד הקורונה

הנהלת 'בוני עולם' נפגשה עם בכירי המערך המיילדותי ב"שיבא". על הפרק: הפעילות בצל השגרה החדשה

בוני עולם שיבא
בוני עולם שיבא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החזרה לשגרה החדשה הביאה את מנהלי 'בוני עולם' לקיים דיון עם בכירי המרכז הרפואי שיבא בתל השומר, על מנת לתאם את דרכי הפעולה בצל השגרה החדשה.

הרב אליקים לבנון מנהל בוני עולם בישראל נפגש עם פרופ' איל סיון מנהל אגף נשים ויולדות בשיבא, פרופ' שלי מזעקי מ"מ מנהל אגף נשים ויולדות ומנהל המערך המיילדותי, והרב צבי פורת רב ויועץ הלכתי במרכז הרפואי שיבא, וגיבש את הנהלים הזמניים וההליכים הרפואיים והלכתיים לצד הקורונה.

בפגישה שוחחו הנוכחים על המשך שיתוף הפעולה בין 'בוני עולם' למרכז הרפואי שיבא בפעולות הפיקוח למרות ובכפוף להגבלות משרד הבריאות ובתמיכה ופיקוח של פוסקי ההלכה.

בתוך כך, ממשיכים בארגון בהיערכות לפרויקט קבלות הקהל שמתקיים בימים אלו כסיוע לציבור הזוגות המשוועים להיפקד בזש"ק.

בין התאריכים 19.5 – 30.5 יתקיימו המפגשים בשיחות וידיאו פרטיות באמצעות אפליקציית ZOOM עם מיטב המומחים מעולם הרפואה בתחומים: פוריות, פריון, גנטיקה, גניקולוגיה, רפואת העובר, IVF ותהליכים מעבדתיים ועוד.

בין המומחים, הרופאים המובילים בישראל בתחומם.

במשרדי הארגון נרשמה היענות רבה מצד ציבור הזוגות אשר מבקשים להיפגש עם מומחי הרפואה, ולאור מספר המקומות המוגבל תיסגר ההרשמה בימים הקרובים. להרשמה: 03-9491216.

הרב אליקים לבנון מנהל הארגון בישראל  אמר כי "למרות ההגבלות בעקבות נגיף הקורונה השתדלנו והעמדנו פתרון נאות עבור הזוגות בכדי שנוכל להמשיך ולספק את השירות לציבור הרחב ולסייע בעד הגשמת חלום חיים בדמות ילד בריא".

השארת תגובה