פינוי בינוי: 800 דירות חדשות

פרויקט התחדשות עירונית של חברת יוסי אברהמי ונקסט אורבן בחיפה הדמייה כוללת של שכונת שער העלייה קרדיט הדמייה OLIN
פרויקט התחדשות עירונית של חברת יוסי אברהמי ונקסט אורבן בחיפה הדמייה כוללת של שכונת שער העלייה קרדיט הדמייה OLIN
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יוסי אברהמי וחברת ההתחדשות העירונית החיפאית נקסט אורבן יקדמו פרויקט פינוי בינוי ענק בחיפה. החברות ישתפו פעולה במתחם אצ"ל-אנקוה -ברוך הכהן – סעדיה פז בחיפה הכולל הריסת 184 דירות בבנייני רכבת ישנים בשכונת שער העלייה על קו החוף בעיר.

על פי התכנון, במקום הבניינים הישנים יוקם מתחם יוקרתי הכולל מעל 800 יח"ד חדשות לפי המדיניות המקודמת על ידי עיריית חיפה הכולל בנייה גבוהה בשילוב מרקמית, הכולל עירוב שימושים של מבני ציבור, שטחי מסחר וריאות ירוקות. התכנון, עליו אמון משרד האדריכלים החיפאי שורץ בסנוסוף בתיאום מול אדריכלית אירית צרף נתניהו, המכינה את תכנית האב של השכונה המקודמת בימים אלה על ידי עיריית חיפה.

במסגרת הפרויקט ייהנו בעלי הדירות, כאשר כ-60% מהם כבר חתמו על הסכם סופי, ממתחם יוקרתי ודירות גדולות ב-25 מ"ר מגודלן כיום כולל ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן חנייה ורמת גימור גבוהה. כמובן שבעלי הדירות ייהנו מכל הערבויות המקובלות בתחום.,

בצל המדיניות החדשה שהוצגה ע"י עיריית חיפה עמלו עורכי הדין של בעלי הדירות הרצוג פוקס נאמן ושל השותפות רון ברנט ושות' יחד עם חברי הנציגות, לילות כימים על מנת לעמוד בתקופת המעבר עליה הוחלט ולהחתים לפחות 40% מבעלי הדירות.

לדברי יוסי אברהמי, "אנחנו שמחים לקדם כבר פרויקט שני של התחדשות עירונית בחיפה. זו אחת הערים הפעילות ביותר בתחום. אני מאמין ששיתוף הפעולה עם חברת נקסט אורבן טובה ונכונה לבעלי הדירות ולנו כדי להוביל להצלחת הפרויקט. אני מאמין שיחד עם בעלי הדירות במתחם נוכל לייזום שכונה חדשה ואיכותית באחד מהמיקומים האטרקטיביים בעיר".

לדברי יוסי כהן מנכ"ל נקסט אורבן, "אנחנו גאים להוביל יחד עם יוסי אברהמי מהחברות המובילות והאיכותיות בישראל את אחד מהפרויקטים המאתגרים והייחודיים בחיפה, שיתוף הפעולה יקנה לבעלי הדירות את האפשרות להנות מצד אחד מהיכולות של חברה חיפאית המצויה בתהליכים הפנימיים בעיר וחיה את הליכי ההתחדשות בחיפה ומצד שני מיכולות בנייה בסטנדרט ורמה גבוהה של אחת החברות המובילות במשק ".

מתחם אצ"ל-ברוך הכהן הינו הפרויקט השני של חברת יוסי אברהמי בחיפה בהתחדשות עירונית. הפרויקט הראשון ממוקם בנווה דוד וכולל הריסת 157 דירות על פני כ-10 בניינים ישנים שנבנו בשנות ה-60. במקומם ייבנה מתחם שתוכנן מחדש ויכלול כ-628 יח"ד.

נקסט אורבן הינה מהחברות המובילות את תחום ההתחדשות העירונית בחיפה והיא יוזמת 12 מתחמי פינוי בינוי בשער העלייה בשכונת החוף ברוממה ובנוה שאנן כאשר מתחם פייזר לאחרונה אף קיבל הכרזה ואור ירוק מעיריית חיפה במסגרתו ייהרסו 104 דירות ישנות וייבנה מתחם חדש לפי המדיניות המקודמת בעיר.

תגובה אחת
  1. בחלק גדול מהמקרים פרוייקט פינוי בינוי מאפשר לעשות סדר בפריטים שבתכולת הדירה וכן להפיק רווח אלטרנטיבי שניתן להפיק מהחפצים שאין בהם עוד צורך. הדבר נכון בעיקר בדירות של אנשים מבוגרים. ככל שיש בדירה פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים, עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שמדובר על פריטי אספנות בעלי ערך כספי. אם אתם רוצים לדעת כיצד להעריך את תכולת הדירה באופן עצמאי חפשו בגוגל "פינוי דירות יוסף האוסף" וקבלו מאמר מדוייק שמסביר איך לעשות זאת.

השארת תגובה