מסלקים את הטרמיטים מהבית

תרמיטים
תרמיטים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כולנו גדלנו על הסרטים המצוירים שבהם מגיעים טרמיטים קטנים וברגע אחד מחסלים כיסא או שולחן העשוי מעץ. התמונה הזו אינה רחוקה מהמציאות. הטרמיטים יכולים בהחלט להפוך למטרד ולגרום לנזק בלתי הפיך לרהיטי הבית שלכם. אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, מומלץ לקרוא למדבירים מקצועיים עם הופעת הסימנים הראשונים של הטרמיטים.

איך מזהים טרמיטים?

רגע אחד, אתם שואלים, איך נזהה חרק כל כך קטן בגודל 5 או 10 מילימטרים בלבד ונדע להזמין שירותי הדברה נגד טרמיטים לפני שאלה יחסלו לנו את הבית? ובכן, קיימים 3 סימנים עיקריים שכדאי לשים אליהם לב.

  1. ערימות של חול

אחד הסימנים הראשונים יותר להופעת הטרמיטים הוא ערימות חול קטנות המופיעות בעיקר ליד רהיטי עץ או פריטים העשויים מעץ. הטרמיטים בונים את מחילותיהם עמוק באדמה, ותוך כדי הבנייה הם מוציאים ערימות של חול.

  1. לדפוק על העץ

לא, לא מדובר באמונה טפלה, אלא בניסיון לאתר טרמיטים. כאשר הטרמיטים "מתבייתים" על פריטים העשויים מעץ הם אוכלים אותם מבפנים. כך למשל, אם תנסו לדפוק על משקוף מעץ שאותו אכלו הטרמיטים מבפנים, אתם עשויים לגלות שהוא חלול. זהו אחד הסימנים הבולטים לקיומם של האורחים הבלתי רצויים האלה בביתכם.

  1. יצורים עם כנפיים

אם גיליתם לאחרונה אחרי טאטוא או ניקיון רצפה כנפיים זעירות ושקופות, סביר להניח שאלה שייכים לטרמיטים. אם כי סימן זה לא תמיד יכול לעזור לכם, כי קיימים טרמיטים ללא כנפיים.

גילינו טרמיטים בבית, מה עושים?

ברגע שאתם מזהים ולו סימן קלוש אחד לקיומם של הטרמיטים, חשוב לפעול מהר ולהזמין מדביר טרמיטים מקצועי. תחשבו שבכל דקה שעוברת הטרמיטים רק מתרבים ומתבייתים על השטח שלכם, וכדאי לחסל אותם במלוא המהירות. ברגע שהמדביר יגיע לביתכם, הוא יתחיל מיד לפעול. המשימה הראשונה היא למצוא את קן הטרמיטים. לשם כך, המדביר ירסס פתיונות ג'ל במקומות רבים בבית, כדי לאלץ את הטרמיטים לצאת ולהסגיר את עצמם. ברגע שהקן נחשף, המדביר מזריק לתוכו רעל במטרה להרוג את הטרמיטים.

איך מוצאים מדביר מוסמך?

מי שמגלה טרמיטים בביתו עלול להיכנס לבהלה ולפאניקה ולפנות למדביר הראשון שאת מספר הטלפון הוא קורה על דלת המקרר. למרבה הצער, בישראל קיימים מדבירים בלתי מקצועיים שעושים שם רע למדבירים הגונים. הם פועלים בניגוד לחוק ולא פעם משתמשים בחומרים שלא אושרו על ידי המשרד להגנת איכות הסביבה. לפיכך, חשוב למצוא מדבירים מוסמכים שיש להם אישור להשתמש בחומרי הדברה. כאלה הם מדבירים מוסמכים מבית המדבירים נט. מדבירים מקצועיים אלה יגיעו אל הבית שלכם כדי לטפל לא רק בטרמיטים, אלא במגוון רחב של מזיקים שעלולים לפקוד את הבית: עכברים, חולדות, נמלים, תיקנים, פרעושים או צרעות. איש מקצוע המתמחה בהדברה יבחן את המצב לעומק לפני שיעדכן אתכם על דרך הפעולה שהוא בחר. אז אם אתם סובלים ממזיקים, פנו עכשיו לחברת המדבירים נט והיפטרו מהמזיקים אחת ולתמיד.

השארת תגובה