קידוש השם: זק"א ישראל ופיקוד העורף

אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי העניק תעודת הוקרה לזק"א ישראל על הפעילות המשותפת במבצע הקורונה

זקא ישראל פיקוד העורף
זקא ישראל פיקוד העורף
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

במסגרת מעבר לשגרת חירום החדשה התקיים שיח בין מגזרי במרכז סיוע לאזרח בפקע"ר רמלה. בפגישה שהתקיימה השתתפו אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי, מפקד מרכז סיוע לאזרח בפקע"ר אמיר בן דוד, רונית בר מנכ"ל המועצה הישראלית להתנדבות ישראלית, ישראל מורגנשטרן יו"ר זק"א ישראל וחזי שבקס מנכ"ל הארגון.

במהלך הכינוס הציג יו"ר זק"א ישראל מורגנשטרן סיכום על פעילות הארגון יחד עם כל כוחות החירום וארגוני המתנדבים השונים שהשתלבו בפעילות וקרא לכל הארגונים להמשיך להוות דוגמא של אחדות ולתת רשת ביטחון לאזרחי ישראל.

בסוף האירוע הוענקה תעודת הוקרה מאלוף הפיקוד תמיר ידעי וממפקד מרכז סיוע לאזרח בפקע"ר אמיר בן דוד ליו"ר זק״א ישראל מורגנשטרן ולמנכ"ל זק"א ישראל חזי שבקס.

כידוע, בשבועות האחרונים פעל ארגון זק"א ישראל בשיתוף כלל  הרשויות ופיקוד העורף בחלוקת ערכות מזון לקשישים, חולים ומבודדים. אלפי המתנדבים פילחו במדויק את הבתים לפי שכונות וגילאים, ויצאו לחלוקה. במהלך ימי הפעילות נפגשו ראשי זק"א ישראל ובהם המנכ"ל חזי שבקס וחבר ההנהלה צביקה כהנא עם שר הביטחון נפתלי בנט  ונתנו לו סקירה על מערך גיוס  ושיבוץ מאות המתנדבים שמתגברים את המוקדים העירונים בעזרה לתושבים ומסייעים בחלוקת אלפי סלי מזון יחד עם חיילי פיקוד העורף.

השר בנט התרגש ממראה עיניו ואמר למנכ"ל הארגון כי "בשעה קשה זו, אתם מוכיחים לנו שוב שאתם חוד החנית של המדינה. אנו זקוקים לכם ובלעדיכם המלאכה הייתה הרבה יותר קשה".

כמו כן יחידת בני המיעוטים של זק"א ישראל בשיתוף זק"א מחוז תל אביב הוקפצה עשרות פעמים בשבתות האחרונות ובחג כדי לחבר את החולים בקשר ישיר למשרד הבריאות על מנת שיוכלו לבצע חבירה למד"א.

השארת תגובה