מנפנפים 2020: כל החידושים לעונת המנגלים

עונת המנגל כבר לגמרי כאן, ואין דרך טובה יותר לפתוח אותה מאשר להתעדכן בחידושים שיפכו את המנגל השנה לעסיסי נימוח וקרניבורי אפילו יותר. למקצוענים, למתוקתקים, לחובבי הבריאות, ליאפים ולמלך המנגל הבלתי מעורער

מנפנפנים כל החידושים _קרדיט צילום Alexander Raths
מנפנפנים כל החידושים _קרדיט צילום Alexander Raths

אפשר לקחת לו, לישראלי, כמעט את הכל – לסגור חנויות, להגביל חופש תנועה, ואפילו לאלץ אותו לעטות מסיכת פה ואף. רק חופש אחד שום מגיפה לא תצליח לגזול – את החופש לנפנף.

בגינה למטה, במרפסת או מעדן החלון – בשר צלוי מבחוץ ועסיסי מבפנים הפך ברבות השנים לחלק בלתי נפרד מהד.נ.א הישראלי. אז גם השנה, בצל כל המגבלות, עונת המנגל מתניעה מנועים לקראת שיא פעילות בערבי הקיץ החמים ואל תוך חגי ספטמבר –ואת העקומה הזאת אף אחד לא יצליח לשטח. קבלו את החידושים שיהפכו את על האש 2020 לעוד יותר מוצלח

 למקצוענים: אולר כלי מנגל

המנפנף מיטיב הלכת, זה צלעות כבש אוכל לארוחת בוקר, ועוף בשבילו זאת מנה לצמחונים, ישתגע בוודאי על הגאדג'ט הבא: אולר המרכז את כל כלי המנגל לעבודה נוחה. האולר כולל מברשת גריל, מזלג ברביקיו, תרבד, סכין ברביקיו, פתחן יין וחולץ פקקים לבקבוקי יין, המתקפלים כולם לאולר באורך 30 ס"מ במצב סגור (אולר כלי מנגל: 129 ש"ח)

 למתוקתקים: צידנית טרולי מאובזרת

למתוקתקים שמביאים לכל ארוחה בטבע מפיות, קיסמי שיניים, קינוחים באריזה אישית ואפילו קוטל יתושים. תודו שמזוודת הטרולי המאובזרת הזאת תעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים. בערכת הכלים שלה מלחיה ופלפליה, קרש חיתוך, פותח יין וערכת כלי מנגל, שומרת קירור ותהפוך את היציאה הבאה מהבית למתוקתקת אפילו יותר (צידנית 24 ליטר מתקפלת:89 ש"ח, צידנית טרולי מאובזרת: 219 ש"ח).

 לחובבי בריאות: בשר על האש ללא נזקי פחמים ועשן

מגמת הבריאות שצוברת תאוצה גורמת לרבים להיות מוטרדים מהסכנות הבריאותיות שבאכילת בשר כרוך מגחלים שספג רעלני עשן. קרניבורים חובבי בריאות ישמחו וודאי לשמוע על תנור Steak Master של מותג החשמל – Teka אשר מסוגל להגיע לחום של 700 מעלות, ולייצר את תגובת מייארד הנחשקת – קרמול השכבה החיצונית של הנתח, תוך שמירה על הפנים נימוח ועסיסי, בתנאים ביתיים. בריא יותר, ועל הדרך חוסך גם הרבה לכלוך ובלגאן (תנור ביתי Steak Master: 6,290 ש"ח)

 ליאפים: שייקר טחינה

שייקר טחינה (Tahini Shaker) מביא את עולם הקוקטיילים למטבח המזרח תיכוני, עם פסי  מדידה ליצירת מרקם מדויק: רוטב, מטבל או משחה. לשייקר עיצוב פיוז'ן של כוסות כימיות עם הדפסי משרבייה, והוא לא רק מוצר שיהפוך את הכנת הטחינה לקלה ומהירה יותר, אלא גם לבטח יעלה חיוך על פני הסועדים (שייקר טחינה: 99 ש"ח).

 למלך המנגל: סינר מאובזר

שמך הולך לפניך. כולם יודעים שלבשר שלך אין תחרות – אז למה שלא נעשה את זה רשמי? סינר מלך המנגל הוא הכתר על ראשו של מלך הבשר. עם כיסים וכלי מנגל בשלוף בהם מזלג ברביקיו, תרבד מלקחיים, כפפת אפיה, ומלחיה ופלפליה במגוון הדפסים שיוכיחו לכולם שכאשר זה מגיע לעל האש – אתה פה המקצוען (סינר מלך המנגל: 99 ש"ח)

השארת תגובה