טבילה בטוחה: מפיגים את החששות

המשרד לשירותי דת רכש מאות ערכות בדיקה של חברת 'מקווה טק' לבדיקת איכות המים במקוואות – השר לשירותי דת הרב יצחק וקנין: "צעד נוסף שיבטיח את שלומו ובריאותו של הציבור"

הערכות מקווה טק
הערכות מקווה טק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במטרה להגביר את הבטיחות של הטבילה במקוואות פנה המשרד לשירותי דת  למספר ספקים על מנת שיספקו  ערכות בדיקה למקוואות. בתום ההליך נבחרה  חברת 'מקווה טק' כחברה תספק מאות ערכות בדיקה למקוואות ברחבי הארץ.

בשל מחסור ארצי בערכות בדיקה החלו ב'מקוה טק' במאמץ עולמי על מנת לעמוד בקצב הביקוש לערכות בדיקה ועל מנת לספק את הדרישות של המשרד לשירותי דת  לערכות בדיקה.

החברה איתרה בחברה בקליפורניה מאגר של ערכות בדיקה העומדות בתקנים ומספקות מידע אמין על איכות המים בפרק זמן קצר. המלאי הגיע ביום שישי האחרון לישראל וסופק למקוואות השונים שבאחריות המשרד לשירותי דת.

השר לשירותי דת הרב יצחק וקנין:" המשרד פועל רבות להבטיח את בריאותו ושלומו של הציבור. מדובר בצעד נוסף שיבטיח את שלומו ובריאותו של הציבור".

מנהלת האגף למבני דת במשרד לשירותי דת הגב' דבורה אייפרמן: 'הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח את שלומן של הטובלות. אנו פועלים על פי הוראות משרד הבריאות ועושים מאמץ עליון על מנת לתת למפעילי המקוואות את הכלים הטובים ביותר על מנת לוודא כי חיטוי המים נעשה בצורה מיטבית. עשינו הליך בדיקה מול מספק ספקים לאספקת מאות ערכות בדיקה לבלניות. בסיום ההליך הוחלט להתקשר עם חברת 'מקווה טק'  על מנת שזו תספק עבור המקוואות את הערכות שיסייעו לנו להגביר את ההקפדה על בטיחות  מרבית של מי הטבילה'.

השארת תגובה