מי עומד מאחורי הקמפיין נגד ליצמן?

מי עומד מאחורי הקמפיין ברשת נגד שר הבריאות החרדי? • מה הקשר של "הקרן החדשה" והתורם של ברק לעמותה שקוראת לפיטורי ליצמן? • כל הפרטים

ליצמן בברזילי
ליצמן בברזילי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים האחרונים אנו עדים לכתבות ותחקירים חסרי פרפורציה נגד שר הבריאות החרדי יעקב ליצמן, בכלי התקשורת ובקמפיין אינטנסיבי נגדו ברשתות החברתיות.

בדקנו מי עומד מאחורי הפרסומים האלה ברשת, וגילינו נתונים מדהימים על הארגונים מאחורי הפרסומים האלה.

אחד הארגונים ברשת, שיצא בקמפיין נגד ליצמן והעלה פוסטים נגדו ברשת עם קריאה לפיטוריו, הוא עמותת חדו"ש אשר כביכול עוסקת בקידום חופש דת.

אממה? בדיקה קצרה באתר הקרן החדשה לישראל מגלה, כי אחת הנתמכות ע"י הקרן המזוהה עם השמאל הקיצוני, הוא לא פחות ולא יותר מאותו עמותת חדו"ש.

בראש עמותת חדו"ש בארה"ב, עומד איש העסקים האמריקאי סטנלי גולד אשר, אשר היה מהתורמים הגדולים לקמפיין הבחירות של אהוד ברק ומנסה לקדם כבר שנים את "פתרון" שתי המדינות לשני עמים.

ארגון נוסף שמקדם בימים האחרונים פוסטים הקוראים לפיטוריו של שר הבריאות ליצמן, הוא ארגון בשם 'מחזקים'. בדיקה קצרה מגלה כי מדובר בארגון שמאל שהקים פעיל שמאל מוכר בשם אורי קול במטרה "לגרום לשמאל להתעורר", כפי שצוטט בראיון ב'ידיעות' לפני שנתיים.

3 תגובות
  1. "רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום"
    לא יעזור להם מאום.

  2. עצוב שיש לישראל "יהודים" רפורמים עוכרי ישראל שפוגעים בבני עמנו! לא נשכח להם לרפורמים שבזמן השואה לאר רק שלא רצו לעזור ליהודים אלא ביקשו מהנשיא האמריקאי רוזבלט לא לקבל פליטים יהודים ולא להפציץ את מסילות הרכבת שהובילו את היהודים למוות! לא נסלח להם לעולם ו!

  3. הארורים האלה הורסים כל חלקה טובה בעם ישראל ובמדינת היהודים, כל הכבוד לכל אלה המתחקים אחר עקבות הצוררים!! חג פסח שמח ושחרור מזרועות התמנון המסוכנות הללו.

השארת תגובה