בצל הקורונה: ב'אסף הרופא' ערוכים לפסח

הכשרת האגפים והמחלקות לקראת פסח נעשתה ע"פ כל ההידורים והחומרות, תוך התחשבות והקפדה על הנחיות משרד הבריאות הרלוונטיות לתקופה זו

היערכות פסח ב'אסף הרופא'
היערכות פסח ב'אסף הרופא'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בצל בהלת הקורונה שמשבשת לחלוטין את שגרת הפעילות של כלל אזרחי ישראל ושל מערכת הבריאות, השלימו בימים האחרונים במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) את ההיערכות לקראת חג הפסח הבעל"ט. כאשר במסגרת זו הוכשרו כל המחלקות, האגפים והמתחמים מחמץ.

במהלך החג עצמו תימנע, כמובן, הכנסת חמץ לכל שטח בית החולים.

הרב הראל פדידה, רב בית החולים שפיקד על מבצע ההכשרה, מספר כי בית החולים מגיש במהלך החג את אלפי המנות בחדר האוכל ובמחלקות בכלים חד פעמיים, כך שאין כל חשש לחמץ בכלים ש(אולי) לא הוכשרו כדין.

בנוסף מציין הרב פדידה כי במחלקת היולדות ייהנו היולדות החרדיות ממנות גלאט בכשרות מהודרת של בד"צ העדה החרדית, ללא חשש קטניות או שרויה.

הרב פדידה מתייחס למצב החריג בו מתנהל בית החולים בעקבות "שגרת הקורונה" ומציין כי חרף האתגרים והקשיים שמצב זה כופה, המחלקות והאגפים כולם הוכשרו על הצד הטוב ביותר לפי כל ההידורים וההקפדות.

"זכינו ב"ה לשת"פ מלא מצד ההנהלה והצוותים – ואנחנו שמחים כעת על התוצאה המבורכת שהשגנו כאשר גם השנה יוכלו המאושפזים ובני משפחותיהם הנמצאים באסף הרופא שלא להתפשר כי הוא זה על הלכות החג ומנהגיו", מסכם הרב פדידה.

 

השארת תגובה