סערה באולפן: הסתה בערוץ 12

עיתונאית חדשות 12 עוררה סערה לאחר שהשתלחה ב'אולפן שישי' בציבור החרדי • יאיר נתניהו: "החרדים יכולים להוריד את ערוץ 12 על הברכיים. חרם מאורגן על כל מוצר שמפורסם בערוץ 12"

חדשות 12
חדשות 12
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עיתונאית חדשות 12, רינה מצליח, השתלחה בליל שבת ב’אולפן שישי’ – בציבור החרדי.

מצליח התייחסה להתפשטות הקורונה במוקדי המגזר החרדי – ואמרה: “מערכת היחסים הזו חייבת להשתנות – לא יכול להיות שהחרדים מרגישים בלתי מחויבים למדינה.

אני צריכה לתאר לכם מה קורה שאברך יקבל צו גיוס, למרות שהוא יודע שהוא לא יתגייס? איזה הפגנות וסגירת כבישים אנחנו רואים. החרדים צריכים ללמוד – הם חייבים לקבל את המדינה לטוב ולרע. אנחנו רוצים לסייע להם ואנחנו מקווים שיסייעו לכל תושבי בני ברק לעבור את השבת, החג ואת התחלואה הקשה. אבל מערכת היחסים הזו חייבת להשתנות.

כל מי שיגיד שמדובר בשנאת חרדים – לא, מדובר באהבה ודאגה למדינה”.

יאיר נתניהו, שכועס על מצליח בשל יחסה לאביו ראש הממשלה, פירסם: “מותר לי להגיד איזה מקומות ואיזה תקופות מזכירים לי המונולוגים נוטפי הארס נגד החרדים של אמנון אברמוביץ׳ ורינה מצליח? או שרק ליאיר גולן מותר?”.

עוד אמר: “החרדים יכולים להוריד את ערוץ 12 על הברכיים. חרם מאורגן של כל המליון חרדים בישראל על כל מוצר שמפורסם בהפסקת הפרסומות בערוץ 12 עד שרינה מצליח ואמנון אברמוביץ מפוטרים על מופע ההסתה שלהם. (מפוטרים לא מתנצלים!)”

ארגון ‘בצלמו’ שיגר תלונה חריפה לנציב תלונות הציבור ברשות השניה כנגד מונולוג השנאה של רינה מצליח. “אני פונה בענין ביטויי הסתה ושנאה אתמול בערוץ 12 של קשת בתכנית ‘אולפן שישי’ ששודרה בשעה 20:00.

“העיתונאית רינה מצליח הסיתה ושיקרה נגד ציבור שלם וקבעה כי ‘רוב הציבור החרדי אינו נשמע להוראות משרד הבריאות’ ובכך הסיתה על ציבור שלם, הציבור החרדי שהינו ברובו שומר חוק.

“התבטאות זו מובילה לליבוי השנאה בציבור ועלולה לגרום לאלימות איש באחיו אינה יכולה לעבור בשתיקה. הציבור דורש מהנציב לאלתר כי תפורסם התנצלות ואזהרה בנושא. זהו תפקידך והנך נדרש לפעול”.

5 תגובות
 1. גועל נפש אני לא מאמין שיש במדינה שלי. אנשים של השטן
  למה המנכ"ל של12 לא מפטר טותה מיד איפה ההגינות מינימום
  תתביישו לכם 12
  זה כמובן ישפיע על הצפיות שלי בכם אני עובד עם הרבה חרדים אני יודע מי הם באמת דיייי לשקרים

 2. בושה וחרפה זה שנאת חינם שבגללו נחרב בית המקדש לשון הרע בפי העיתונאים ומגישי החדשות לא מפסיק לא מספיק שהעם כולו בסערת רגשות בילבול חוסר מודעות מהיום יום עוד מוסיפים כעס בעם מה יתן לכם עורכי החדשות בושה וכלימה ולעניין החרדים יש עוד המון חילונים שלא סופרים את המדינה ולא עושים צבא כדוגמת הכדורגלנים ודוגמנים וכו אז דיי רדו מהעץ שעליתם עליו

 3. אז למה הם במספר הכי גבוה של נדבקים

 4. ומה עם כל הכתבים שלהם והאתרים שלהם שמסיתים נגדינו גם אותם צריך לפטר איכשהו החרדים מצליחים תמיד לעשות בלאגן בציבור החילוני ולצאת ידי חובה כמו עם צבא כמו עם עבודה כמו עם הכל! פרזיטים חוצפנים

 5. בושה

השארת תגובה