בתי התחמוי נסגרו, האוכל מגיע עד לבית

לאחר סגירת בתי התמחוי ובשל הדאגה הגדולה לרווחתם של הקשישים, שהמנה החמה היומית משמשת להם כארוחה מרכזית בסדר יומם, הוחלט בכולל חב"ד לשנע את הארוחות היישר לבתיהם של הקשישים, חלקם בודדים המתגוררים לבדם

אוכל מוכן למשלוח
אוכל מוכן למשלוח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה ובשל הנחיות משרד הבריאות, בתי התמחוי של כולל חב"ד בירושלים ובכל רחבי הארץ נסגרו עד להודעה החדשה.

לאורך כל ימות השנה, לרבות בשבתות, פוקדים את בתי התמחוי אלפי קשישים, גלמודים וניצולי שואה – שכבת הגיל הרגישה ביותר לנגיף המסוכן, וזוכים לארוחה חמה ומזינה. זמן הארוחה מהווה עבורם גם זמן איכות, כשהם משוחחים האחד עם השני וכך מפיגים את הבדידות.

לאחר סגירת בתי התמחוי ובשל הדאגה הגדולה לרווחתם של הקשישים, שהמנה החמה היומית משמשת להם כארוחה מרכזית בסדר יומם, הוחלט בכולל חב"ד לשנע את הארוחות היישר לבתיהם של הקשישים, חלקם יהודים בודדים המתגוררים לבדם.

באמצעות מערך מתנדבים, צעיר ונמרץ, מידי יום מקבלים הקשישים מנה חמה יומית בפתח ביתם, על פי כל הנהלים של משרד הבריאות, בכדי שלא לסכן חלילה את הקשישים.

במטבח המרכזי של בתי התמחוי, עושים מאמץ מוגבר בימים אלו, למרות המחסור במוצרים שונים, לספק את הארוחה המזינה ביותר לקשישים.

השארת תגובה