כחול לבן: "מי שרוצה אחדות לא מדליף"

ראשי 'כחול לבן' תוקפים את ראש הממשלה בגין הצגת מתווה האחדות שהציג בסבב הראיונות שהעניק לתקשורת

כחול לבן
כחול לבן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ב'כחול לבן' הגיבו לראיונות שהעניק אמש ראש הממשלה והאשימו את ראש הממשלה כי בשעה שעם ישראל מתמודד עם נגיף הקורונה, המשך כהונתו בתפקיד הוא שעומד בראש מעייניו ולא טובת המדינה.

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ הגיב לדברי רה"מ ואמר, כי "מי שרוצה אחדות לא עובד עם אולטימטומים, לא משתמש בהדלפות מגמתיות ובטח שלא פוגע בדמוקרטיה ובאזרחים ומשתק את כנסת ישראל".

מס' 2 ב'כחול לבן' ח"כ יאיר לפיד האשים, כי "מזה חמישה ימים שאין בישראל דמוקרטיה. באמצע משבר לאומי ובריאותי יושב ראש הממשלה בטלוויזיה ומשקר ומכפיש ללא הרף. להבדיל ממנו לא ארד לרמה הזו. איומי הסרק של נתניהו לא מרשימים אותנו, גם לא 'ההסכם בסמסים' שלא היה ולא נברא. בשבוע הבא נלך לבחור יו"ר חדש לכנסת ולהפעיל את הבית כדי להלחם בקורונה לטובת אזרחי ישראל. זה הדבר היחיד שחשוב עכשיו".

יו"ר 'תלם' ח"כ בוגי יעלון התייחס לקריאתו של רה"מ שלא להחליף את יו"ר הכנסת ואמר, כי "אם יהיה יו"ר כנסת משלנו, אוכל לפקח ולדעת את ההתנהלות. הם משקיעים יותר זמן בהסברה מאשר בטיפול באמת".

יעלון התייחס לדיווחים על מו"מ בנין אנשי גנץ לאנשי הליכוד ואמר, כי "אין שום פיצול בכחול לבן. מי שקיבל את המנדט הוא בני גנץ, והוא אמר שבכוונתו להקים ממשלה רחבה – אין בכלל משא ומתן. אני בעניינים ומעודכן. הצוותים נפגשו אך אין שום הסכמות".

"לא יהיה מו"מ עד שנשלוט בכנסת. אני קורא לחבריי מהליכוד שלא ישתפו פעולה עם הדיקטטורה של נתניהו", אמר שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון.

השארת תגובה