קורונה: 'לאומית' חוסכת את היציאה מהבית

המעטפת הדיגיטלית המתקדמת של 'לאומית' מספקת ללקוחות את האופציות המגוונות והמתקדמות ביותר על מנת לחסוך ביקורים שלא לצורך במרפאות

תרופות
תרופות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לפני עשור החליטה 'לאומית שירותי בריאות' להפוך לקופה הדיגיטלית הראשונה בישראל, כשכל העת היא פיתחה ושדרגה מוצרים שונים במטרה לצמצם את הטרחה הכרוכה בהגעה למרפאה.

כיום, עשור אחרי שהמהפכה יצאה לדרך, מתברר כי מעבר לנוחות הגדולה, יש בסל השירותים הדיגיטליים של לאומית משום פתרון למצבי חירום, דוגמת מגפת הקורונה המשתוללת בימים אלו.

כך לדוגמא, שירות "שיחת וידאו עם הרופא שלי" מאפשר לראות ולשוחח עם רופא המשפחה/הילדים האישי, מבלי להגיע למרכז הרפואי.

בנוסף, ב'לאומית' פתחו ערוץ נוסף – "התכתבות עם הרופא האישי". לקוחות רבים אימצו את שירות ההתכתבות בחום רב, ומשתמשים בו באופן תדיר לבקשות רפואיות שונות (מרשמים לתרופות קבועות, מסמך רפואי, שאלה רפואיות, הפניות לרפואה יועצת ולבדיקות ועוד).

בנוסף בימים אלו שדרגו ב'לאומית' את שירות שיחות הוידאו עם הרופא, כאשר כעת באפשרותכם לקבוע תור בווידאו עם הרופא האישי שלכם או של ילדכם, ובמועד שקבעתם, הרופא יתקשר אליכם ישירות לטלפון הנייד, בשיחת וידאו.

במהלך שיחת הווידאו, הרופא האישי שלכם, שמכיר אתכם היטב, יכול לעיין במחשב בתיק הרפואי המלא שלכם.

במועד שקבעתם, הרופא זמין עבורכם ויענה על כל שאלותיכם הרפואיות, יסביר לעומק על תוצאות בדיקות שביצעתם, ובמידת הצורך ימליץ על הטיפול הרפואי, יפיק עבורכם מרשמים לתרופות (שאינן קבועות) ו/או ייתן לכם הפניות לביצוע בדיקות והמשכי טיפול.

"כמובן, שכאשר נחוצה בדיקה פיזית עליכם לזמן תור לביקור במרכז הרפואי, יחד עם זאת, בהרבה מקרים, ניתן לקבל ייעוץ רפואי איכותי ומקצועי באמצעות שיחת וידאו", מסבירים בלאומית ומדגישים את התועלת הגדולה שיש בשירות המיוחד הזה בפרט בימים אלו.

כל שצריך הוא טלפון נייד, סיסמה לשירות ה-online של לאומית (אם אין לכם עדיין סיסמה זו,  ניתן להפיק באופן עצמאי באתר ובאפליקציה) ואפליקציית לאומית מותקנת בנייד.

שירות "תרופות עד הבית" זה הצלע שמשלימה את המהפכה של לאומית, כאשר עם לאומית Online ניתן לקבל להתכתב עם הרופא האישי שלכם או לקיים שיחת וידאו עמו, לקבל מרשם דיגיטלי ולהזמין את תרופות המרשם ולקבלן עד הבית.

במקום להגיע לבית המרקחת, מזמינים את תרופות המרשם דרך האתר או האפליקציה, במחירי בית מרקחת לאומית, ומקבלים אותן עם שליח עד הבית תוך 48 שעות ובעלות משלוח של 9 ₪ בלבד.

"בסופו של דבר, למעט מקרים בהם דרושה בדיקה פיזית – לקוחות לאומית יכולים להימנע לחלוטין מהליכה למרפאה ו/או לבית המרקחת. זוהי בשורה אדירה בימים כתיקונם, ועל אחת כמה וכמה בימים אלו", מדגישים ב'לאומית'.

יצוין כי חלק מהשירותים הדיגיטליים של 'לאומית' אינם זמינים בכל הערים והאזורים, ועל כן יש לוודא מראש במידת הצורך את רלוונטיות השימוש לכל לקוח.

בתוך כך, בעקבות משבר הקורונה התגייסה 'לאומית' לצורך הסברה והעלאת מודעות בקרב הציבור לנושאי היגיינה ושמירה על סטריליות במטרה לצמצם את ההידבקויות. לשם כך עולה 'לאומית' עם קמפיינים ייעודיים בכלי התקשורת והפצת חומרי הסברה נחוצים לציבור.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד לאומית 507*, או באתר לאומית- www.leumit.co.il

השארת תגובה