מבודדי קורונה? חלוקת טאבלטים לילדים חולים

טאבלטים כשרים למבודדים: ארגון 'בלב אחד' מחלק עשרות טאבלטים כשרים לחולים וילדים מיוחדים שנמצאים בבידוד בעקבות נגיף הקורונה

טאבלט
טאבלט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סערת נגיף הקורונה תפס את ילדי החינוך המיוחד וכן את החולים בהפתעה. המשפחות שילדיהם נמצא בבידוד לא התכוננו לכך כראוי ולכן רוב שעות היום עובר עליהם ללא תעסוקה מספקת.

ארגון בלב אחד אשר הוקם במטרה לסייע לילדים מוגבלים וחולים ולבני משפחותיהם, חרט על דגלו את סמל הנתינה והסיוע לאותן המשפחות אשר מתמודדות ביום יום עם הכאב, הצער והחולי. לאחרונה, רכשו בארגון מאות מכשירי טאבלט שהוסבו למכשיר תורני, ויהווה כלי עזר שימושי עבור אותם מאושפזים, הן להשלמת לימודים, עיון באוצר החוכמה, לימוד עם חברותא, ושימוש במגוון ספרי קודש מארון הספרים היהודי.

הרב הראשי לישראל, התייחס בטקס חנוכת מרכז ההשאלה למיזם החשוב, ואמר "ראיתי את התועלת בזה. הסיעתא דשמייא שיש לכם, הוא לחשוב היכן יכול להיות תועלת לשני. היית רוצה שכולם ילמדו דף גמרא גם בבית החולים, אבל אני מודע לכך שלא כולם יכולים. זאת הכוונה לדברי הגמרא כל אשר יחסר לו. אשריכם שחשבתם על המחשבה הגדולה הזאת."

בארגון מקווים כי המכשירים יסייעו לאותן המשפחות לעבור את הימים האי וודאים הבאים בקלות ובסיפוק. עוד אומרים בארגון כי מלאי הטאבלטים שנמצא בנקודות ההשאלה הולך ואוזל ומבקשים מכל מי שיכול לסייע לאותן מבודדים, להתגייס בתרומה עבור מכשירי ההשאלה בפלטפורמת נדרים פלוס

"לאחר פניות רבות שקיבלנו מהמשפחות החלטנו לחדש את המיזם" אומר דוד וויטמאן מנכ"ל ארגון בלב אחד. "כולנו תקווה שהמיזם יסייע לאותן משפחות להתמודד עם התקופה המאתגרת שבאה עלינו. אנחנו רוצים לנצל את הזמן הקרוב לעשיית חסד ומבקשים מכל מי שיכול להירתם למען מצווה חשובה זו, תבוא עליו הברכה"

השארת תגובה