גנץ: "נגבה צעדים ללא שיקולים פוליטיים"

יו"ר כחול לבן מתייחס לסערת הקורונה ומבקר את אופן התנהלותו של ראש הממשלה בפרשה

בני גנץ: צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן
בני גנץ: צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ התייחס בצהריים למגיפת הקורונה ורמז כי התנהלות הדרג הממשלה בענין נגועה בשיקולים פוליטיים.

בהודעה שפרסם הזהיר גנץ, כי מדינת ישראל נמצאת רק בראשיתו של משבר הקורונה, כשהוא מבטיח, כי מפלגת 'כחול לבן' תעניק גיבוי עבור כל מהלך נכון, בכדי שמדינת ישראל תוכל להתמודד עם המשבר ולצאת ממנו כמה שיותר מהר, תוך הצלת חיי אדם וצמצום הנזק לאזרחי ישראל ולכלכלה הישראלית".

לדבריו, "כדי שנוכל להתמודד עם המשבר הזה, מדינת ישראל צריכה לגייס את כל האמצעים והכלים שברשותה. חייבים להפעיל את הגופים שיש להם את הכלים הטובים ביותר לעשות זאת".

גנץ הוסיף תוך שהוא מבקר את התנהלות ראש הממשלה בפרשה, כי "עלינו להימצא כעת בהיערכות מוגברת ומסודרת, אך אסור לפעול בהיסטריה לאומית. כחול לבן בראשותי תגבה כל צעד נכון, ללא כל שיקול פוליטי בזמן המורכב והרגיש הזה.",

"אני מלא הערכה למשרד הבריאות ולצוות בהובלת מנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב. בעת הזו, אנחנו חייבים להשתמש גם ביכולות הארגוניות של משרד הביטחון וצה"ל. הגיעה העת להפעיל את רשות החירום הלאומית, פיקוד העורף וחיל הרפואה. חייבים להיות מוכנים להפעיל את כל היכולות, האמצעים הלוגיסטיים והמערכים שבנויים להתמודד עם מצבי חירום רחבים ומתמשכים. יש להיערך לאפשרות שנצטרך לשנע באופן לאומי מוצרים וציוד, לבנות מתקני בידוד ובתי חולים ולהפעיל מוקדי הסברה והדרכה".

תגובה אחת
  1. היו לי מפקדים חדלי אישים כאלו בצבא. היו מנהלים ישיבות ולא אומרים שום דבר חדש – רק חוזרים על מה שכבר אמרו ועשו אחרים כאילו הרעיונות היו שלהם.
    זה היה בעיקר מביך, כי כולם זיהו את הבלוף.
    חלקם הגיעו לדרגות בכירות על אף השום והכלום שהם היו. ממש יכלת לשמוע את החלל הריק בין האוזניים שלהם.

השארת תגובה