הבאשערט שלכם נמצא ב'מנדיס' צפת

לצפון עליתם? במירון ביקרתם? בוודאי אתם מכירים את מותג האוכל היהודי 'מנדיס' בצפת, המארח את כל הנופשים בצפון להנאה מושלמת מאוכל מוכן לשבת או מארוחת צהריים טובה, עם שפע עצום של מאכלים בניחוח יהודי בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

כעת, לאחר כעשור, 'מנדיס' עברה למשכנה החדש ב'בית מנדיס', ומציעה מתחם קולינארי יהודי ענק של 750 מ"ר  של אוכל מוכן לשבת וקייטרינג לקבוצות גדולות במחירים מיוחדים, לצד אולם אירועי בוטיק יוקרתי ויחיד באזור כולו.

וגולת הכותרת במבנה החדש זה מסעדת 'באשערט'. מסעדה חדשנית וקסומה הפתוחה בכל ימי החול, עם תפריט שף המשלב שיטות בישול מתקדמות עם טוויסט של נתחי בשר משובחים מהמעשנה.  בשילוב טעמים מהמטבח היהודי האותנטי  המיוצרים בטכניקות בישול מתקדמות במגוון מנות החל ממרק עוף עם קרעפלאך , ניוקי יהודי עם בשר מפורק, בלינצ'עס עם כבד מעושן, ועוד מנות 'רגילות' קלאסיות כמו סטייק רוקה, דג לברק ובשרים שונים מהמעשנה. תפריט ייחודי ומשודרג עם טעמים וריחות שיהפכו את הביקור בצפון לחוויה מעוררת חושים.

לסופי שבוע, ימים חמישי ושישי, מנדיס פתחה מתחם נפרד וחדשני של שוק שבת עשיר הגדול בכל אזור הצפון ומגוון, שם תוכלו להתמכר לטעמים ולריחות האהובים של שבת וליהנות משבת צפונית מפנקת במיוחד.

באירוע הפתיחה החגיגי וקביעת המזוזות במתחם "בית מנדיס" החדש ברחוב ירושלים 35 צפת במבנה של בנק לאומי לשעבר, השתתפו: ראש העיר צפת מר שוקי אוחנה אשר ציין לשבח את המיזם הקולינארי המפואר שהוקם בעיר כחלק ממגמת פיתוח וטיפוח ענף התיירות באזור. את האירוע כיבדו בנוכחותם רבני צפת רב העיר צפת הרה"ג מרדכי  ביסטריצקי, רב העיר העתיקה הרה"ג מרדכי דב קפלן, הרה"ג שמעון סופר רב קהילת ערלוי, הרה"ג דוד זאב רייך רב דקהילת צאנז, הרה"ג  ישראל קופולוביץ רב המרכז הרפואי זיו, הרה"ג נחמיה מושקוביץ, רבני העדה החרדית ואישי ציבור רבים,סגן ראש העיר שלמה חדד, חבר מועצת העיר נהוראי לחיאני, חבר מועצת העיר יוסי גלנט, חבר מועצת העיר נחמן גלבך, חבר מועצת העיר דוד כהן, ומאות רבות מתושבי העיר , ששמחו לקחת חלק בשמחה הגדולה של התרחבות והתחדשות "מנדיס" לתועלת כלל הציבור.

השארת תגובה