בנהריה חנכו את המקוה החדש

חנוכת מקוה בנהריה
חנוכת מקוה בנהריה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

למעלה מ-10 שנים עמד מבנה המקווה בשכונת עין שרה נטוש וללא שום תועלת. לפני שנה ראש העיר מר רונן מרלי קיבל החלטה להעביר את זכות השימוש במבנה למועצה הדתית בעיר בראשות משה קורקוס הממונה על המועצה.

לאחר דרישות ופניות שקיבל מתושבות השכונה הרב קורקוס לקח על עצמו את המלאכה להקים במבנה זה מקווה נשים מפואר ואכן בשעה טובה נחנך המקוה בטקס מרשים בו השתתפו השר לשירותי דת יצחק ועקנין, ראש העיר רונן מרלי, מנכ"ל העירייה אלי אלבז, המארח הממונה על המועצה הדתית ומי שחתום על הקמת המקווה החדש משה קורקוס.

המקווה החדש אשר ממוקם ברחוב לוטם 5 בשכונת עין שרה, ייתן לנשות נהריה מענה בנוסף למקוואות שכבר קיימים בעיר.

משה קורקוס אמר בדבריו: "אני שמח ומאושר שנפלה בחלקי הזכות להקים מקווה ברמה גבוהה אשר יתן מענה לכלל נשות העיר נהריה ולנשות שכונת עין שרה בפרט. מיד עם כניסתי לתפקיד הממונה על המועצה הדתית הבנתי שמוטלת עלי אחריות לפתוח בהקדם האפשרי מקווה בשכונת עין שרה ובכך להקל על נשות השכונה ולחסוך זמן והליכות ארוכות למקווה מרוחק. ברצוני להודות למורי האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא שבכל שלב התיעצתי איתו וקיבלתי את ברכתו, לשר לשירותי דת הרב יצחק ועקנין שתמיד נמצא עם אוזן קשבת לצורכי המועצה הדתית וכמובן לראש העיר רונן מרלי שאפשר את השימוש במבנה ואילולא זאת לא היינו מצליחים להקים את המקווה המפואר הזה" .

במועצה הדתית נהריה לא שוקטים על השמרים וכבר בימים אלו נערכים לפתיחה מחודשת של מקווה נוסף שעובר שיפוץ מהיסוד.

השארת תגובה