הילדים התאכזבו: השלג נדחה להשבוע

שלג דאשתקד: העירייה בישרה לתושבים על חגיגת שלג שצפויה להתקיים ביום שני ברחובות, אלא שברגע האחרון הודיעה כי המיזם יידחה בשל יום הבחירות • המועד הבא: שושן פורים

שלג דאשתקד
שלג דאשתקד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשבוע שעבר הודיעה העירייה, כי גם השנה תאמץ את היוזמה שנקטה בשנה שעברה בשינוע משאיות שלג מהרי החרמון לרחובות להנאת התושבים, כאשר היום שנבחר לצורך כך הוא יום הבחירות, בו נמצאים ילדי מוסדות החינוך הממלכתי בחופש, אלא שברגע האחרון נאלצו התלמידים והוריהם להתבשר כי הפתיתים הלבנים והצחורים ייאלצו להמתין לשבוע הבא.

בהודעה שפרסמה העירייה לתושבים נכתב, כי "ביום שני ה- 2.3 החל מהשעה 8:00 בבוקר יגיע שלג היישר מהר החרמון לגן המייסדים. משאיות יפרקו שלג טרי ישירות מהר החרמון, שנכרה בשעות הקטנות של הלילה במיוחד להנאת הילדים וההורים בעיר".

אלא שביום ראשון, כיממה לפני האירוע המרגש לבני הנוער, פרסמה העירייה את הידיעה הבאה: "לצערנו, עקב תנאי מזג אוויר קשים בחרמון, אשר אינם מאפשרים לספק  לכרות שלג, לא ניתן יהיה לקיים את אירוע השלג מחר בגן המייסדים. חשוב לציין כי האירוע אינו מבוטל אלא נדחה לשבוע הבא, ביום  רביעי, שושן פורים, החל מהשעה 8:00 בגן המייסדים". לשון ההודעה.

מדובר ביוזמה של ראש העיר רחמים מלול, אשר ביקש להעניק פעם נוספת את החוויה הזו ביום הבחירות – יום שבתון לכל המשפחה. לאחר שהנהיג זאת בשנה שעברה..

יצוין, כי השנה הוזמנה כמות גדולה יותר מהכמות שהוזמנה אשתקד, כדי שכמה שיותר תושבים יוכלו ליהנות מחוויית השלג – כמה שיותר זמן. השלג יגיע ישירות לגן המייסדים והכניסה תהיה חופשית מיום שני בשעה 8:00 בבוקר.

חשוב לציין כי ההורים מתבקשים להשגיח על ילדיהם בזמן הפעילות במקום.

לדברי ראש העיר, רחמים מלול,  ״בעקבות ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, החלטנו לחסוך לתושבי העיר את הנסיעה הארוכה, התורים וההוצאות- אנחנו מביאים את החרמון לרחובות, ומזמינים את התושבים להגיע וליהנות מחוויית שלג לכל המשפחה ביום החופש של הבחירות״

זוהר בלום, ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך ציין, "אנחנו שמחים לאפשר לילדים ולהורים ברחובות את ההנאה של משחק בשלג, היישר מהחרמון. כך יוכלו גם אלה שידם אינה משגת לנסיעה עד לחרמון, ליהנות מהחוויה".

השארת תגובה