ביי ביי ביבי

עם כל הצער, הגיע הזמן לחשוב על אלטרנטיבה ראויה. בין אם בתוך הימין ובין אם מחוצה לה. ביבי חשוב, לפחות לחלק מאתנו, אך יבנה וחכמיה חשובים יותר

עו"ד נתן רוזנבלט
עו"ד נתן רוזנבלט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תהיינה תוצאות הבחירות אשר תהיינה, דבר אחד ברור; החלה הספירה לאחור לסיום תפקידו ההיסטורי של מר נתניהו.

לא משנה אם זה יקרה בשל היעדר רוב, ובין אם באמצעות הבג"ץ, בין אם בגלל התיקים הפליליים,  ובין אם זה חבורת הגדעונים בראשות סער. מה שבטוח; הסוף קרוב. כמו אדם בן 119 שנדבק בקורונה.  אתה לא יודע מה ואיך, אפילו לא מתי, אבל אתה כבר רואה את הסוף.

השורות הבאות לא תנעמנה לרובנו, בפרט אלו מאתנו שעבדו קשה השבוע לבחירתו (כולל הח"מ). קינג ביבי הפך לסוג של משיח אצלנו. אך האמת חייבת להיכתב,  ואין זו חכמה לרקוד עד אור הסקר, ויהי בבוקר והנה הכל בטל בשישים.

הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסה.  אותה קופסה אשר הקוסם הכניס אותנו אליה ונעל את עצמו אתנו.  הגיע הזמן, כל עוד נותר זמן. כי תיכף זורקים את הקופסה לים.

בל נשלה עצמינו; המערכת המשפטית תילחם על חייה בשבועות הקרובים. היועמ"ש לכנסת יאשר חקיקה זריזה נגדו. ואם זה לא יעזור אז היועמ"ש כפוי הטובה וכפול הסטנדרטים יזרז את ההליך הפלילי. ואם גם זה לא יעזור הבג"ץ יצטרך להיכנס לתמונה ולפסול את ביבי.

זה יהיה שקוף מידי, אך אין ברירה ושלטון החוק ייקרא להגן על מעוזו האחרון, לאחר שבקושי שרד המחנה שלהם את אחוז החסימה. רמז לכך ניתן כאשר בג"ץ דחה את העתירה טכנית, ולא גלגל את העותרים עד כיכר אגרנט על עצם הרעיון להחליף את העם.

עם כל הצער, הגיע הזמן לחשוב על אלטרנטיבה ראויה. בין אם בתוך הימין ובין אם מחוצה לה. ביבי חשוב, לפחות לחלק מאתנו, אך יבנה וחכמיה חשובים יותר. אסור לפגוע חלילה בארץ ישראל. ושאיש לא ילמדנו על חשיבותה! שני הערים הגדולות ביו"ש הן שלנו. אבל  עדיף שלא יהיה לנו מה לענות לראשי המתנחלים שהצביעו לנו, מאשר שלראשי הישיבות וכוללים לא יהיה מה לענות לאברכים בסוף החודש.

3 תגובות
  1. הערב רב מסתים את דעת היהודים שמשיח קרוב והולך להיות כאוס בעולם ומתעסקים בקליפות

  2. כנראה הכותב לא הפנים את סיפור המגילה.
    מרים ידיים במקום להלחם בחושך.
    מוכן לשבת בסעודתו של רשע.

  3. ככה יהודי כותב?

השארת תגובה