סופרים קולות: חב"ד הצביעה ג'

קלפי בחירות
קלפי בחירות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הצלחה סוחפת נרשמה גם בבחירות אלו למטה חב"ד ביהדות התורה כשהמפלגה הגדילה את כוחה בחב"ד ושמרה על המקום הראשון בכל ריכוזי חב"ד, זו הפעם השנייה ברציפות.

במטה חב"ד זוקפים את ההצלחה הגדולה לקמפיין ממוקד מהרגע הראשון שהתמקד במסר כי יהדות התורה היא הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין, לאור מכתב ההתחייבות הברור עליו חתמו ראשי יהדות התורה לפני מספר חודשים, כשאליו נוסף מסמך התחייבות חדש של סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש שנוסח אישית על ידי הרב ישראל הלפרין שליח חב"ד ורב קהילת חב"ד בהרצליה העומד בראש 'המטה לשלום העם והארץ'.

המסרים "הפעם בלב שקט מצביעים ליהדות התורה", הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין" ו"מאז ומתמיד יהדות התורה הייתה נגד תכנית חלוקת ארץ ישראל" חזרו והופיעו באופן עיקבי בכל הפרסומים של המטה לאור מכתבי ההתחייבות הברורים לשמירה על ארץ ישראל.

עם פירסום נתוני האמת עולה כי לאור הגידול הרב בכל ריכוזי חב"ד, חב"ד העניקה ליהדות התורה 15-20 אלף קולות:

בכפר חב"ד בבחירות 2019 מועד א' זכתה ב-533 קולות, במועד ב' זכתה ל-1,064 קולות, ואילו כעת ל-1,118 קולות.

גם בקהילת חב"ד בלוד נרשמה תמיכה של מאות קולות לעומת קולות בודדים בבחירות הקודמות. במועד ב' זכתה יהדות התורה ל-643 קולות, ואילו כעת זכתה ל950 קולות.

בקריית מלאכי קיבלה 'יהדות התורה' מאות קולות במועד א', במועד ב' זכתה ל-1,002 קולות, והפעם הגדילה את כוחה ל-1,059 קולות.

בצפת נרשמה עלייה של למעלה מ-300 קולות שקיבלה יהדות התורה הרבה בזכות קולותיהם של חסידי חב"ד ותמיכת רבני ומשפיעי חב"ד בעיר שהורו לאנ"ש להצביע ליהדות התורה.

סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש סיכם, "אין ספק שאנחנו הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין. היחידה שתשמור חזק על שלוש השלמויות שחשובים לרבי. אמשיך לסייע ולעמוד לימין חב"ד כל ימות השנה. יהדות התורה תמיד נלחמה למען ארץ ישראל. כבר לפני 90 שנה בדיוני ועדת פיל לחלוקת הארץ היא הביעה את התנגדותה הנחרצת. יהדות התורה גדולה וחזקה תשמור על ארץ ישראל. יהדות התורה היא הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין והיא זכתה לברכתם של רבני ומשפיעי חב"ד".

השארת תגובה