ליברמן: לא יהיו בחירות רביעיות

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לתוצאות הבחירות: "אנחנו מפלגה עם עקרונות, בחירות חדשות לא תהיינה" • "ראינו אותה תוצאה בחודש אפריל 2019"

ליברמן נואם (תקשורת משרד הביטחון)
ליברמן נואם (תקשורת משרד הביטחון)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו״ר ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, התייחס למדגמי הבחירות המנבאים 60 מנדטים לגוש הימין.

“כל העבודה שבאמת נעשתה בתנאים מאוד קשים, מאוד לא פשוטים, מערכת התשה, מערכת בחירות שלישית, ועמדו באמת בגבורה, אני רוצה להודות לכל המטה המפלגה, מנהלת המפלגה, לחברים שלי, הח”כים ושרים לשעבר, שכולם התגייסו למען המשימה”.

על התוצאות אמר: “הסתכלתי על כל המדגמים, שהם שונים מהותית מכל הסקרים האחרונים שפורסמו על ידי אותם סוקרים. הסתכלתי על ההבדלים בין כל מיני סקרים בערוצים שונים. גם כשאתה מסתכל על הגוש החרדי המשיחי שהגיע ל-60 מנדטים, וכל מנדט פה יכול להיות קריטי. אני חושב שלא תהיה ברירה אלא לחכות לתוצאות האמת, ורק אחר כך לעשות הערכת מצב”.

הוא הוסיף: “קשה מאוד כשהפערים מצד אחד כל כך גדולים בין הערוצים, בין המדגמים השונים, וכשאחד הגושים כל כך קרוב ל-61, כדאי להמתין לתוצאות האמת, לפני שנסיק מסקנות סופיות”.

הוא הבהיר: “במה שקשור לישראל ביתנו – אנחנו מפלגה עם משנה סדורה, עם עקרונות, לא מתכוונים לזוז מ”מ אחד מכל מה שהבטחנו, מכל מה שהתחייבנו לבוחרים שלנו.

“לגבי התוצאה עצמה ו-60 מנדטים של גוש נתניהו – אנחנו למעשה ראינו אותה תוצאה בחודש אפריל 2019, כשגם שם אמרו שהחרדי המשיחי הגיע לאותם 60 מנדטים. ואנחנו עדיין לא יודעים, בטח ובטח לא תוצאות מהמעטפות הכפולות וגם לא תוצאות אמת כפי שנראה כנראה רק מחר בבוקר”.

עם זאת, הוא הבהיר כי לא יהיו בחירות רביעיות.

בציוץ בטוויטר הבהיר יו”ר ישראל ביתנו כי מפלגתו לא תשב בממשלה עם המפלגות החרדיות.

“אני רוצה להודות לכל המצביעים אשר הביעו אמון בישראל ביתנו פעם נוספת והצביעו ל’. עדיין לא ברור איזו ממשלה תקום, אבל חשוב לי להבהיר שתי נקודות: 1. בחירות חדשות לא תהיינה 2. לא נצטרף לשום ממשלה בראשות נתניהו ובהשתתפות ש”ס ויהדות התורה”.

תגובה אחת
  1. אביגדור, תרד כבר מן העץ שטיפסת עליו.

השארת תגובה