אשל: "השנאה מאחדת את המחנה שלנו"

מבוכה בליכוד? לאחר שמקורבי נתניהו 'שחררו' את הקלטת מקורבו של גנץ ישראל בכר, נחשפו הקלטות של מקורב לשעבר לנתניהו כשהוא מתבטא נגד המזרחיים

נתן אשל
נתן אשל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שנחשפו הקלטות מביכות עבור מפלגת 'כחול לבן' בו נשמע היועץ הבכיר של בני גנץ ישראל בכר, כשהוא מביע את עמדתו כי גנץ מסוכן להנהגת המדינה, ב'כחול לבן' לא טמנו ידם בצלחת ודאגו לכאורה להפצת הקלטה שתביך את מפלגת הליכוד.

בהקלטות שחשפה אילנה דיין, נשמע נתן אשל המקורב למשפחת נתניהו ולשעבר אחד מאנשי בלפור, משוחח עם מאן דהוא ומביע את עמדותיו בעניינים העומדים על הפרק, כאשר בין היתר נשמע אשל כשהוא מדבר בבוז על המזרחיים.

"אני אגיד לך, מה שקרה לנו לשמחתי בבחירות האחרונות", נשמע אשל אומר לבן שיחו. "זה שלמרות שאביחי יצא שבועיים לפני הבחירות והצהיר מדובר בעבריין, אה, הוא עלה ב-20 אחוז. זאת אומרת, זה כמו אצל איווט. אם אתה לא גנבת, מי אתה? בשביל מה באת?… לתדהמתי. בדקנו את זה גם. זאת אומרת, הם לא מבינים את זה שהלכת לפוליטיקה בשביל לעשות טוב לעם. הלכת לפוליטיקה כי הלכת לגנוב ואתה צריך להיות גבר".

עוד נשמע אשל כשהוא מנתח בפני איש שיחו את המפה הליכודית, "עכשיו, בציבור הזה – אני קורא לו אפילו הלא-אשכנזי הזה, כן – מה מחמם אותו? הרי הוא אומר: מה? הם? יעשו לי בזה? נראה להם. למה הם שונאים את התקשורת? למה הם צעקו הו הא מה קרה נוני אכל אותה אחרי הבחירות? הם שונאים הכול. הצלחנו להטריף את ה… השנאה הזאת היא מה שמאחד… את המחנה שלנו. ואנחנו מסתכלים על המחנה שלנו… ומירי רגב עושה עבודה מצוינת. זאת אומרת זה שהיא בהמה בכלל, עזוב את… אה, אבל היא עושה עבודה מצוינת. כי היא מלהיבה את… כמו ההוא בכדורגל שעומד ועושה לקהל ככה עם הידיים. זה מה שהיא עושה. וזה מצליח. זה מצליח. היינו עשרים וכמה אבל היינו שלושים, היינו שלושים עלינו לשלושים ושש. ואתה שואל אותי, נעלה גם הלאה אם ירצה השם. אז זה מה שקורה כרגע. והעם לגמרי מתנתק מהדברים האחרים. להיפך. עוד מרוויחים אותו יותר ויותר. לכן אין לנו ברירה. אנחנו צריכים ללכת על הכסאח… הזה…"

כאמור, ההקלטה עוררה סערה, כאשר ב'כחול לבן' ובמפלגת העבודה-גשר-מרצ מיהרו להפנות את האש נגד ראש הממשלה, כאשר זה מצידו פרסם הודעת גינוי לדברים כשהוא מבהיר, כי שוחח עם אשל ומחה בפניו על הדברים כשהוא מביע מהם שאט נפש.

תגובה אחת
  1. נתניהו ועושי דברו הורסים את עם ישראל מבפנים בשימוש בשקרים ובהוצאת דיבה רעה על אנשים, על רמטכ"לים, על היועץ המשפטי לממשלה, המשטרה, מערכת המשפט, דרך שיסוי, פילוג ושינאה שפוגעות בעם ישראל והורסות אותו מבפנים. האוייב מבפנים הוא הרבה יותר מסוכן, כי הוא מרעיל את הנשמה של העם! אסור לבחור בנתניהו!
    בבחירות נגיד "לא" למושחת ונאמר "כן" לתקווה לאיחוד למוסריות ולאמת ולעתיד טוב לעם ישראל!

השארת תגובה