לפיד: "אני מתחייב – ברית זוגיות ותחבורה בשבת"

על סף ייאוש? "מה שינצח את הבחירות האלה זה לא הלכלוך. לא השקרים. לא פחד ושנאה. אלא התקווה"

יאיר לפיד
יאיר לפיד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת יאיר לפיד מראשי 'כחול לבן' נשא דברים בכנס בחירות והתחייב בפני בוחריו, כי אם מפלגתו תנצח בבחירות, הרי שזו מחויבת להפוך את המדינה לחילונית ולעקר כל סממן דתי מתוכו.

"הבחירות האלה", הכריז לפיד בפני הציבור שמילא את האולם, "זה תלוי רק בנו! לא בתקשורת, לא בטינופת שביבי מפיץ. רק בנו. עוד מאמץ גדול אחד ואנחנו שם. מה שינצח את הבחירות האלה זה לא הלכלוך. לא השקרים. לא פחד ושנאה. מה שינצח בבחירות האלה זו התקווה. אני מסתכל עליכם וזה מה שאני רואה: את שובה של התקווה."

לפיד המשיך, "אם ננצח אני מתחייב – נבטל את חוק המרכולים! נבטל את חוק הג'ובים! נבטל את חוק ההמלצות! נבטל את השר ללא תיק! נחזיר את לימודי הליב"ה! נחזיר את מתווה הכותל! נתקן את חוק הלאום! נתקן את חוק החינוך המיוחד! נעביר את חוק הקלון! נעביר ברית זוגיות ותחבורה בשבת".

לפיד התייחס לקמפיין השנאה והפילוג כלשונו של ראש הממשלה והתחייב להחזיר את התקווה. "אני מבטיח לכם, אתם תראו להם שהתקווה חזקה יותר מהשנאה. אנחנו ננצח את הבחירות האלה. סוף סוף ננצח את הבחירות האלה ונביא שינוי למדינת ישראל. התקווה הולכת לקלפי ב-2 למרץ ואתם אלה שלוקחים אותה לשם."

תגובה אחת
  1. אני מתחיייב?!

    ללמוד, להשכיל להבין את תפקידי בעולם הזה ?

השארת תגובה