גנץ: "בגבור אויבך אל תשמח"

יו"ר כחול לבן רשם הבוקר מבוכה נוספת בראיון שהעניק לתקשורת. על נתניהו: "אני לאיש הזה אינני מאמין יותר. האינטרס היחידי שלו, זה הוא עצמו"

בני גנץ
בני גנץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ רשם הבוקר מבוכה נוספת במהלך ראיון שהעניק לתקשורת כששגה בעת ציטוט שביקש להביא מספר משלי.

בראיון לאילה חסון וגולן יוכפז ב-103fm נרדש גנץ לירידה שרושמת מפלגתו בסקרים האחרונים והשיב, כי הוא אינו מתרגש מהסקרים, "בגבור אויבך אל תשמח", אמר גנץ כשהוא מבקש לצטט את הפסוק "בנפול אויבך אל תשמח ובגובהו אל ירך ליבך", ציטוט המופיע בספר משלי.

גנץ שב ותקף את ראש הממשלה נתניהו, "בסופו של דבר, אנחנו נמשיך את המאבק שלנו, הציבור בישראל צריך להבין שיש לו רק אלטרנטיבה אחת לשינוי במדינת ישראל – אני לאיש הזה אינני מאמין יותר. האינטרס היחידי שלו, זה הוא עצמו. אנחנו קוראים לאחדות עם הליכוד ללא נאשם עם 3 כתבי אישום".

"אנחנו מקווים שנוכל להמשיך לשכנע בפעולות שנעשה במהלך השבוע הקרוב" והדגיש: "נתניהו לא יכול להרכיב ממשלה. אנחנו הולכים להמשיך להתאמץ ולשכנע את הציבור שזו סכנה גדולה לדמוקרטיה במדינת ישראל".

גנץ המשיך בדבריו והוסיף, "אני לא אשב עם מישהו שמבחינת הנורמות הציבוריות שהוא עצמו קבע שהן לא אפשריות, הרי הוא אמר אדם תחת חקירה, ואני מוסיף כל שכן תחת משפט, לא יכול לנהל את ענייני המדינה – אני הולך בדיוק באותו קו. אנחנו קוראים לאחדות עם הליכוד, ללא נאשם שיש לו 3 כתבי אישום, 10 דקות הסיפור הזה סגור. עם ישראל מבקש ורוצה אחדות".

תגובה אחת
  1. לא ציטטתם את הפסוק נכון כך לשון הפסוק: בִּנְפֹל אויביך [אוֹיִבְךָ] אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּךָ."

השארת תגובה