זק"א נגד חמאס: "הזוי כבוד המת"

כח צה"ל סיכל אתמול ניסיון פלסטינים להחזיר גופת מחבל שנפגע סמוך לגדר המערכת מאש צה"ל והדבר גרר בעקבותיו ביקורת

דחפור צה"ל חוטף גופת מחבל
דחפור צה"ל חוטף גופת מחבל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בארגון זק"א מגיבים להאשמות הפלסטינים והשמאל נגד הפגיעה כביכול בכבוד המת, כאשר כוח צה"ל סיכל ניסיון פלסטינים 'לחטוף' את גופת המחבל שהתקרב אתמול יחד עם חברו אל גדר המערכת במטרה להניח במקום מטען חבלה.

בהודעה מטעם זק"א נכתב: "בתגובה לדמעות התנין של ארגוני הטרור על פגיעה בכבוד המת של המחבל בגבול עזה – עד שאתם מתלוננים על פגיעה בכבוד המת של מחבלים רוצחים שרצו לפגוע בחיילי צה"ל. כשלא פעם נתגלו גם על גופות של מחבלים מטעני נפץ".

"זה שש שנים שאתם מפירים את החוק הבינלאומי, מחזיקים בגופותיהם של שני חיילי צה"ל: הדר גולדין ואורון שאול הי"ד, מתעללים בכבוד החללים ובכבוד משפחותיהם. הסתכלו במראת הצביעות ותראו מי מפר אמנות בינלאומיות ומבצע פשעי מלחמה ונוגד את דיני הלחימה", לשון ההודעה.

יו"ר זק"א יהודה משי זהב קרא לחמאס, "החזירו את גופותיהם של חללי צה"ל כדי להביאם לקבר ישראל, ונחזיר לכם את גופות המחבלים הרוצחים".

אתמול חוסלו 2 מחבלים שהתקרבו אל גדר המערכת בניגוד לנהלים. השניים נפגעו בצד הפלסטיני ומאוחר יותר זיהה הכח מספר פלסטינים בליווי טרקטור המנסים לפלס דרכם בין הצמחייה העבותה באזור מתוך מטרה ליטול עמם את גופת המחבל שנפגע ולהחזירה למשפחתו. צה"ח סיכל את היוזמה ונטל עמו את הגופות לשטח ישראל, מה שכאמור גרר בעקבותיו גלי ביקורת.

השארת תגובה