הדור הבא של קוצב-לב

צוות חברת 'מדטרוניק' הציג את הטכנולוגיה החדשנית ליו"ר ארגון 'למענכם' הרב יוסי ערבליך שאמר: "פריצת דרך שתתן מענה לחולי לב נוספים"

ערבליך - למענכם
ערבליך - למענכם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השבוע נערכה פגישת עבודה מקצועית בין צוות מחברת מדטרוניק ליו"ר ארגון 'למענכם' היועץ הרפואי הרב יוסי ערבליך. הרקע לפגישה: האישור שהעניק ה-FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקאי) לדור הבא של טכנולוגיית הMicra – קוצבי הלב הזעירים של החברה.

כזכור, 5 שנים לאחר פריצת הדרך של טכנולוגיית הMicra בתחום רפואת הלב, אישר ה-FDA את הדור הבא של הטכנולוגיה, שמספקת כעת מענה לחתך משמעותי נוסף של חולים ומהווה בשורה לחולים קרדיולוגים.

"אם עד היום היתה טכנולוגיית הMicra רלוונטית רק עבור חולי לב הזקוקים לקוצב חד לשכתי, הרי שכעת מספקת קפסולת הקיצוב הזעירה מענה גם לעליה הימנית של הלב, באמצעות היכולת שלה לסנכרן בין שני החלקים" הסבירו צוותי החברה. המשמעות היא כי נתח חולים משמעותי שלא יכלו לעשות שימוש עד כה בטכנולוגיה הקיימת, יוכל מהיום למצוא בה מענה.

יצוין כי הדור החדש של ה-Micra, הינו שלב ביניים נוסף בדרך לפיתוח קוצב דו לשכתי שיספק מענה לרוב המוחלט של החולים הסובלים מהפרעות בקצב הלב.

במהלך הפגישה הציגו אנשי החברה את הקוצב החדש ועדכנו על לוח הזמנים הצפוי עד להכנסתו לשימוש בארץ. הרב ערבליך את התפעלותו מהטכנולוגיה וציין "מהניסיון וההיכרות שלי הטכנולוגיה הזו מספקת מענה מושלם לחולים רבים, וכעת כשהיא הולכת לשרת ציבור נוסף של חולים זו בשורה משמחת במיוחד".

אנשי החברה הציגו פיתוחים וטכנולוגיות נוספות המיועדות לחולי הלב, ביניהן: אבלציות קריו ומנטר תת עורי (ריוויל לינק).

בסיום הפגישה סיכמו הצדדים על קידום שת"פ ויוזמות שונות למען חולי הלב בכלל, ואלו הזקוקים לטכנולוגיית ה-Micra בפרט.

השארת תגובה