שערוריית מנדלבליט

את תאריך פתיחת משפטו של נתניהו מיהרה הנהלת בתי המשפט לפרסם לפני בחירות מועד ג', אבל את החקירה-בדיקה המתבקשת נגד בני גנץ, דוחים אחרי הבחירות

יקבל את עיטור העוז? היועמ"ש מנדלבליט
יקבל את עיטור העוז? היועמ"ש מנדלבליט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

היועץ המשפטי לממשלה ממשיך לאתרג את בני גנץ ודוחה את ההחלטה לפתוח בחקירה פלילית רק אחרי הבחירות תוך ש"גורמים בסביבתו" מנקים את בני גנץ מראש (באמצעות דוברו אביעד גליקמן).

איך אפשר לעזאזל, לנקות את בני גנץ, לאחר שדוח המבקר קבע במפורש שב-30.8.2016 נפגש בני גנץ יחד עם מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, בכירי משטרה נוספים ומנכ"ל המימד החמישי, כדי "לסגור" את עניין הפטור ממכרז? איך יכול להיות שחברת המימד החמישי מסרה לוועדת המכרזים מידע כוזב על לקוחותיה וותק קיומה כחברה ובני גנץ, היו"ר, לא אחראי?

החברה הרי שיקרה בנוגע למספר הלקוחות שלה (אמרה שיש 5 לקוחות בטחוניים, ולא היה לא אף לקוח), שיקרה בנוגע לגיל שלה (אמרה שהוקמה ב-2012 למרות שהוקמה ב-2014) ואמרה שיש לה מוצר מדף מזה שנה וחצי (לא היה לה שום מוצר מדף).

בני גנץ, כיו"ר, הוא בעל הסמכות ובעל האחריות והוא אחראי לנתונים הכוזבים הללו, גם אם מישהו אחר מהחברה הציג אותם לוועדת המכרזים.

אבל, כפי שאני כותב שוב ושוב, בני גנץ הוא האתרוג של מנדלבליט. שוב אנחנו רואים איך מפלגת הפרקליטות והאליטה המשפטית מתערבות שוב ושוב בבחירות.

את כתב החשדות נגד נתניהו היא מיהרה לפרסם לפני בחירות מועד א', את כתב האישום נגד נתניהו היא מיהרה לפרסם לפני בחירות מועד ב', את תאריך פתיחת משפטו של נתניהו מיהרה הנהלת בתי המשפט לפרסם לפני בחירות מועד ג', אבל את החקירה-בדיקה המתבקשת נגד בני גנץ, דוחים אחרי הבחירות.

המשמעות של הפרשה היא שמשטרת ישראל העבירה מידע מודיעיני למימד החמישי בלי להגן עליו. תוסיפו לזה את העובדה שהמימד החמישי זכתה לפטור ממכרז באופן תמוה תוך שהיא מעבירה למשטרה נתונים כוזבים – וכל זה שוב מעלה את השאלה: איך עד עכשיו לא נפתחה חקירה פלילית בעניין? ומי בדיוק יחקור את המשטרה?

תראו איך כל החבר׳ה מהמימסד הבטחוני קשורים בעבותות לפרשת המימד החמישי. כך למשל, רוני אלשיך, מפכ״ל המשטרה, שהחליט על פטור ממכרז לחברת המימד החמישי והעניק לה יתרון תמוה על פני חברות הרבה יותר וותיקות ומנוסות.

בני גנץ, יו״ר המימד החמישי, שישב באותה ישיבה שבה אלשיך החליט על פטור ממכרז (למה בכלל החברה עצמה מעורבת בהחלטה להעניק לה פטור?).

רם בן-ברק, סגן ראש המוסד לשעבר, נשיא המימד החמישי, שעזר לה לפתוח דלתות במשטרה.

דודי כהן, לשעבר מפכ״ל המשטרה, יועץ למימד החמישי, שגם עזר לה לפתוח דלתות.

בנצי סאו, לשעבר מ״מ המפכ״ל, עוד יועץ של המימד החמישי, עוד יועץ לפתיחת דלתות במשטרה.

גדי סיסו, ניצב בדימוס במשטרה, שעל פי הסכם ניגוד העניינים שלו יש לו קשר עם אחד הבעלים של המימד החמישי. סיסו מסרב למסור עם מי הקשר.

עכשיו אתם מבינים איך קיבלה המימד החמישי מהמשטרה חוזה נדיב בפטור ממכרז ואחרי שהציגה בפני וועדת המכרזים נתונים שקריים על גיל החברה, מספר הלקוחות שלה ומוצר המדף הלא קיים שלה?

3 תגובות
  1. מנדלבליט, שכחת שאתה סה"כ י ו ע ץ לממשלה
    ואין חובה לקבל את עצותך!!
    לך ושאל את הרב של "שאלת רב" האם אתה נוהג בהגינות וביושר????

  2. את תאריך פתיחת משפטו של נתניהו מיהרה הנהלת בתי המשפט לפרסם לפני בחירות מועד ג', אבל את החקירה-בדיקה המתבקשת נגד בני גנץ, דוחים אחרי הבחירות

  3. מאפייה

השארת תגובה