הליכוד מגיש: "חיזוק" לנתניהו

בליכוד יוצאים לקמפיין גם בציבור החרדי • הסלוגן: "זמן לחיזוק. נתניהו" • הוגה הקמפיין: הנציג החרדי ברשימה זאב פליישמן

זאב פליישמן עם נתניהו
זאב פליישמן עם נתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט
שבועיים לפני הבחירות ובליכוד לא מחמיצים אף קהל יעד, בימים האחרונים פתח הליכוד בקמפיין עידוד הצבעה מאסיבי גם במגזר החרדי, במסגרת הרצון להביא לקלפי מאות אלפי מצביעים מגוש הימין-חרדים שלא הגיעו באפריל ובספטמבר.
מי שהופקד על ניהול הקמפיין והקריאייטיב הוא זאב פליישמן, הנציג החרדי שניצח בפריימריז האחרון ושובץ במשבצת המשוריינת למגזר החרדי בליכוד. פליישמן מפעיל את המטה עם ח"כ מיקי זוהר המופקד על הקמפיין.
בסלוגן ה'ישיבתי' שילווה את המודעות, מכריזים בליכוד כי זה 'זמן חיזוק' לנתניהו וקוראים להצביע מחל.
במודעה גם רמיזה קורצת לקמפיין יהדות התורה, תוך שימוש בראשי התיבות של מחל (ממשלת חרדים ליכוד) או כלום (כחול לבן, ליברמן ומרץ).
הקמפיין החל כאמור בימים האחרונים והוא יימשך עד הבחירות, בתקווה שהפעם יישבר התיקו בין הגושים וגוש הימין חרדים ישיג את 61 המנדטים המיוחלים.
פליישמן עצמו הסביר ל'קו עיתונות': "השימוש בסלנג החרדי כבר הוכיח את עצמו בבחירות אפריל, וכעת אנחנו מעצימים את הגישה הזו, כשהדגש אחד – לזרז את המצביעים לקלפי. אסור לנו לוותר על אף קול. אני חייב לציין לשבח את פעילותו הענפה של ח"כ מיקי זוהר שמשקיע ימים כלילות כדי לנצח את כל הסקרים והתחזיות ואני מאמין שהעבודה הקשה והיעילה בהובלתו תוכיח את עצמה".
השארת תגובה