"עוצמה יהודית או בחירות בפעם הרביעית"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בהשתתפות 600 מתומכי המפלגה, עוצמה יהודית השיקה הערב (מוצ"ש) את קמפיין הבחירות שלה: 'עוצמה יהודית או בחירות בפעם הרביעית'.

יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, הציג על לוח את הקפאון הקיים בגושים ואת המצב בו לא יכולה לקום ממשלת ימין: "בוא נעשה תרגיל: איך נתניהו לא יכול להקים ממשלה בלי עוצמה יהודית? ניתן להם בקשיש: הליכוד מביא 34 מנדטים. שס 8. אגודה 8. ימינה 7. כמה זה יוצא? 57. 57 מנדטים. מה זה אומר? שבלי עוצמה יהודית אין ממשלה ימנית! זה הסיפור רבותיי. הם יודעים את זה: בלי עוצמה יהודית אין ממשלה ימנית ולכן הם מפחדים. אולי הם רוצים בחירות בפעם הרביעית. אבל אין מצב שלנתניהו יש ממשלת 61 בלי 4 המנדטים של עוצמה", אמר בן גביר.

בנוסף, תקף בן גביר את השר בנט: "'אני לא רציתי את עוצמה יהודית כי הם בזים למדינה וכשההורים שלו היו בארצות הברית הם חלמו על מדינת ישראל', כך אומר בנט. אנחנו בזים למדינה? אתה לא מתבייש? בזמן שההורים שלך, בנט, היו בארצות הברית, אמא שלי שושנה ז"ל התגייסה לאצ"ל בגיל 14 העבירה כרוזים ונעצרה ע"י הבריטים. בזמן שההורים שלך היו שם, אבא שלי צדוק נלחם בכל מלחמות ישראל. מגיל 14 כל מה שאני עושה זה למען מדינת ישראל עם ישראל והכל על פי תורת ישראל. אתה לא מתבייש? אומר בנט 'הם נגד השוטרים נגד חיילי צהל'. אנחנו נגד חיילי צה"ל? בזמן שאתה יושב בוילה שלך ברעננה, אני עברתי היום מעמדה ראשונה לשנייה ומשנייה לשלישית לחלק אוכל לחיילי צהל. כשרודפים את חיילי צה"ל הטלפון הראשון שהם עושים זה למשרד שלי".

הרב דוב ליאור, מבכירי רבני הציונות הדתית, נאם בכנס ואמר כי הוא "הנציגים של עוצמה יהודית הם אנשי אמת, שנאבקים על דברים עקרוניים לא בשביל דברים אישיים, אלא בשביל עם ישראל. נתפלל שהקב"ה יפתח את העיניים לציבור והתנועה תעבור את אחוז החסימה ותבוא התשועה".