אל תפספסו: חבילת הנופש המושלמת לפסח

נותרו חדרים אחרונים בהחלט במלון המהודר קינג דיויד שמציע לאורחיו – גם השנה – טיסות, תכניות ייחודיות, אטרקציות וכמובן תפריט חג עשיר ומהודר • הזדרזו להירש

קינג דיויד- פסח
קינג דיויד- פסח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מלון קינג דיויד – פראג החל לפני מספר שבועות לשווק את חבילות הנופש האטרקטיביות שלו לקראת חג הפסח תש”פ, וכבר כעת מדווחים במלון על קצב ביקושים גבוה מהרגיל וחדרים בודדים שנותרו לקראת חג החירות.

חבילות הנופש כוללות טיסות, ההעברות, טיולים וכמובן – שהות במלון על בסיס פנסיון מלא למשך 8 ימים מלאים (מערב החג הראשון ועד למוצאי שביעי של פסח).

כמו בכל שנה, גם בפסח הבעל”ט ייהנו אורחי המלון מארוחות גורמה למהדרין מן המהדרין, ללא חשש שרויה וקטניות.

בנוסף עומד לרשות האורחים מקווה מהודר, בית כנסת עם 3 תפילות ביום אירועי חג מהנים, הופעות ועוד.

גולת הכותרת היא ליל הסדר המפואר והמהודר, אותו יוביל החזן מאיר אייזנבך – צאצא למהר”ל מפראג.

יצוין, כי במסגרת התוכניה שמארגן המלון לנופשים, יתקיימו גם טיולים לעיר דרזדן שבגרמניה ולעיירת המרפא קרלובי וארי שבצ’כיה.

בנוסף ייהנו אורחי המלון מאירוע חגיגי שייערך במלון קינגס קורט, ויכלול סעודה עשירה ומופע חגיגי של הזמר הרשי אייזנבך.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו: 03-9119388 או הקליקו 

כידוע, מלון ‘קינג דיויד’ בפראג קנה לעצמו בשנים האחרונות מקום של כבוד ברשימת יעדי הנופש הנחשקים של הציבור החרדי מעבר לים.

עצם קיומו של מלון הנמצא תחת השגחה מהודרת ומתנהל על פי כל גדרי ההלכה באחת הערים המתויירות בעולם – אינו דבר מובן מאליו עבור ציבור שומרי התורה.

בנוסף, במלון מתקיימים גם 3 מנייני תפילה בכל יום, זאת לצד קיומו של מקוה טהרה לגברים ולנשים על פי כל דקדוקי ההלכה.

פראג עצמה נחשבת לאחת הערים המתויירות בעולם, עם ארכיטקטורה עוצרת נשימה, אתרים היסטורים נדירים וארומה אירופית קלאסית שמשאירה טעם של עוד.

בית המלון שוכן במרכזה של העיר, בקרבת מקום לאתרי התיירות הפופולריים, כמו הרובע היהודי, בית הכנסת אלטנוישול וקברו של המהר”ל.

המלון עצמו מתהדר בכשרות מהודרת של הרה”ג רבי אליהו רוטנברג מירושלים, אשר ידיו רב לו במתן כשרות על פי כל הכללים וההידורים. הבשר שנשחט עבור בית המלון בגרמניה הוא ‘חלק-בית יוסף’ וכך הוא מותאם לכלל העדות והחוגים.

כמו כן, בשאר המאכלים קיימת הקפדה על כשרות שתהיה מקובלת על כלל הדעות המחמירות. כמו בכל ימות השנה, גם בפסח יעמוד המטבח של המלון בסטנדרט ההלכתי הגבוה ביותר, והנופשים יוכלו להנות מארוחות עשירות ומנות גורמה ללא חשש קטניות או שרויה.

השארת תגובה