באו מקוסטה ריקה ללמוד על מד"א

בכירי מערכת הבריאות בקוסטה ריקה ביקרו במגן דוד אדום - צילום דוברות מדא (2)
בכירי מערכת הבריאות בקוסטה ריקה ביקרו במגן דוד אדום - צילום דוברות מדא (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשיא שירותי הבריאות הציבורית של קוסטה ריקה ד"ר רומן מקיה הייס, שגריר ישראל בקוסטה ריקה אמיר אופק, קונסול הכבוד של קוסטה ריקה בישראל נתן אללוף ובכירים נוספים במערכת הבריאות של קוסטה ריקה ביקרו במגן דוד אדום, ונפגשו עם בכירים בארגון. במסגרת הביקור, הם סיירו במוקד השליטה הארצי של מד"א בקרית אונו, וקיבלו סקירה על פועלו של הארגון בשגרה ובחירום.

הבכירים התרשמו מהטכנולוגיה המתקדמת של מגן דוד אדום, מיכולת הפעלת המתנדבים וממעורבות הקהילה בארגון ההצלה הלאומי. במסגרת הביקור במוקד הארצי של מד"א, הם צפו ברכבי ההצלה של הארגון, בהם אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ.

בשנים האחרונות נרשם גידול משמעותי בביקורים של גורמי רפואה בכירים מרחבי העולם, שמגיעים להתרשם מהיכולות של מגן דוד אדום, ארגון ההצלה הלאומי של ישראל. במקביל, בכירים במד"א משתתפים במשלחות בינלאומיות מקצועיות.

נשיא שירותי הבריאות הציבורית של קוסטה ריקה, ד"ר רומן מקיה הייס: "מאוד התרשמנו ממה שראינו היום במגן דוד אדום, מהטכנולוגיה ומהיכולת המרשימה של הארגון לטפל במהירות האפשרית ובמקצועיות בכל חולה או פצוע. התרשמנו גם ממעורבות הכוננים המתנדבים, שמתחילים להעניק טיפול רפואי מציל חיים עוד לפני הגעת האמבולנס. אנו מקווים להמשיך את שיתוף הפעולה עם מגן דוד אדום ואף לחזק אותו, למען הצלת חיי אדם".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "היכולות הרפואיות והטכנולוגיות שאנו מפתחים במד"א כל העת, למען הצלת חיים במדינת ישראל, הן מהמתקדמות בעולם. בכל פעם שגורמים רפואיים בכירים בעולם מגיעים לארץ, חולקים איתנו מידע ולומדים מאיתנו, על מנת לשפר את היכולות של שני הצדדים להעניק טיפול רפואי לחולים ופצועים במהירות ובמקצועיות, הדבר מרגש ומשמח מאוד. לכבוד היה לנו לארח אצלנו במגן דוד אדום, ארגון ההצלה הלאומי של ישראל, את משלחת בכירי מערכת הבריאות של קוסטה ריקה, ואני מודה להם על ביקורם".

השארת תגובה