חדש בישראל: לונה פארק מקורה ושומר שבת

Lunakass
Lunakass
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת Kass Group, תקים את "Luna kass" – פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל במישור אדומים. Kass Group תשקיע בהקמת המיזם הייחודי למעלה מ-150 מיליון שקל, כאשר לאחרונה כבר התקבלו היתרי הבנייה להקמת הפארק.

עיר האטרקציות תיבנה בהשראת חללית כמו כן גם המתקנים יהיו בהשראת החלל. מי שתכנן את המבנה המורכב הינו האדריכל מר אנריקו סגרה שלו ניסיון רב במתחמים כאלו בעולם.

Lunakass ייבנה על שטח של כ-15 אלף מטר במישור אדומים ותשולב בו מסעדה בסגנון ג'ונגל של חיות ורובטים זזים, זו המסעדה היחידה והראשונה בארץ מסוגה ואמורה למשוך קהל רחב למסעדה שתהיה אטרקצייה בנפרד, במתחם ישולבו חנויות של עולם הילדים, ממשחקים ועד כל המוצרים לתינוקות ונוער, במתחם יוקם אזור מספרות לילדים, חדרי בריחה ועוד מתקנים שתכניס את ישראל למועדון האטרקציות העולמית.  Luna kasS יוקם במישור אדומים צמוד למתחם דיזיין סיטי ובצמוד למרכז קונגרסים ואולמות אירועים.  מישור אדומים עוברת מתיחת פנים ונהפכת לאט לאט לדבר החם ביותר בישראלluna kass תכלול למעלה מ-30 אטרקציות שונות לכל הגילאים. מדובר באטרקציות שנמצאות כיום כבר בתכנון ובייצור בחו"ל ובחודשים הקרובים יגיעו ארצה לצורך ההתקנה בפארק. להערכת Kass Group, משך הבנייה יהיה כשנה וחצי ופתיחה הפארק מתוכנן לקיץ 2021.

לדברי היזם חנוך קס, "בשנתיים האחרונות ביצענו ניתוח לצרכים של משפחות בישראל. אחת המסקנות העיקריות שעלו הוא הצורך במקום בילוי עבור משפחות רבות בישראל. פעילות כמו בפארק שעשועים המציע מגוון רחב של אטרקציות. זאת הסיבה שהחלטנו להקים את פארק השעשועים המקורה הגדול בישראל. אשר ייתן מענה למשפחות לא רק בחופשים אלא ייתן מענה יום יומי בחורף ובקיץ לאור העובדה שהמתחם ממוזג. המתחם ייתן מענה לוועדי עובדים, אירועים ועוד,  אני בטוח כי מדובר בפארק שישמש אבן שואבת לא רק לאזור אלא למדינת ישראל בכלל".

חשוב להדגיש כי באזור ירושלים בלבד מספר הילדים ונוער עד גיל 18 הוא למעלה מחצי מיליון.

לונה קס יכלול למעלה מ-30 אטרקציות ייחודיות. בין היתר, רכבת הרים בגובה של 21 מ' שניתן לראות בחלקו העליון את ים המלח. רכבת שדים עם טכנולוגיה חדישה, חדרי בריחה, חדרי מציאות מדומה מגדל המעלית בגובה של 26 מטר. גימבורי לילדים, קירות טיפוס ועוד. הצפי שמספר המבקרים השנתי יגיע למעל 3 מיליון מבקרים.

3 תגובות
  1. יהיה פתוח בשבת?

  2. נשמע מעולה!!! מחכים ומצפים

  3. בבקשה שזה לא יהיה מעפן כמו כל הלונה פארקים המעפנים פה בישראל ושזה יהיה ברמה של בינלאומי כי 150 מליון זה סכום דיי נמוך וגם מהתמונה פה זה לא נראה וואו

השארת תגובה