בן גביר תובע את בנט: "הגיעו מים עד נפש"

לאחר שפירסמה פוסט בו טענה כי אנשי עוצמה יהודית פרצו אליה הביתה וכינתה אותם "טרוריסטים", עו"ד איתמר בן גביר תובע את גילת בנט תביעת דיבה בסך רבע מליון ש"ח

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר רשימת "עוצמה יהודית" עו"ד איתמר בן גביר הגיש הבוקר (שני) לבית משפט השלום בירושלים כתב תביעה על סך רבע מליון שקלים נגד גילת בנט – אשתו של יו"ר מפלגת "ימינה" נפתלי בנט, בשל 'הכפשות' שפירסמה כנגדו לטענתו.

לטענת בן גביר, בפוסט שפירסמה מעט לאחר סגירת הרשימות לכנסת, טענה בנט כי אנשי עוצמה יהודית פרצו אליה הביתה וכינתה אותם "טרוריסטים".

בתגובה לדברים, כאמור, הגיש בן גביר תביעת דיבה נגד בנט. בכתב התביעה נכתב: "אין ספק שכוונת הנתבעת הייתה לפגוע בכבודם של התובעים, במשרתו של התובע, במשלח ידו או במקצועו של התובע, וביחס הציבור לתובעים, שכן יש בפרסום דברים אלה כדי לגרום לקורא הסביר לראות את התובעים בעין שלילית בלשון המעטה".

עו"ד איתמר בן גביר אומר הבוקר: "הגיעו מים עד נפש. אם הזוג בנט חושבים שבמסגרת ההתנשאות שלהם על מצביעי עוצמה יהודית ועל גוונים שונים של הציבור הם יוכלו גם לשקר, להכפיש ולהוציא דיבתם של אנשי עוצמה יהודית רעה – הם טועים ובגדול. עבר כמעט חודש מאז פרסום הפוסט השקרי של גילת בנט ולא שמענו ממנה גרם התנצלות".

עוד אומר בן גביר: "התביעה שמוגשת הבוקר נגד בנט לבית המשפט מייצגת גם את עשרות אלפי מצביעי ותומכי המפלגה שבנט הכפישה אותם. אנשי ימינה חייבים להפנים שלא מנצחים בחירות על ידי הכפשות והטלת רפש ושאם זו הדרך בה ינקטו, הם ישלמו".

תגובה אחת
  1. לאיתמר בן גביר השתן עלה לך לראש

השארת תגובה