ממשיכים להרוס ב'מטרופוליס גבעתיים'

מטרופוליס הרסה בניינים נוספים ב"מתחם מטרופוליס גבעתיים" • הפרויקט כולל הריסת 6 בניינים ישנים ובנייה של 9 בניינים חדשים עם 200 דירות

הריסה נוספת במתחם מטרופוליס גבעתיים 2 קרדיט צילום ניר הופמן
הריסה נוספת במתחם מטרופוליס גבעתיים 2 קרדיט צילום ניר הופמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מתחם מטרופוליס גבעתיים ממשיך להתרחב עם הריסת 3 בניינים נוספים בשדה בוקר 11-13-15 ובמקומם יבנו 2 בנייני בוטיק חדשים.

מתחם מטרופוליס גבעתיים הנמצא ברחובות שדה בוקר-הכנסת כולל הריסת בניינים ישנים שנבנו בשנות ה-50 וה-70, במקומם נבנים 9 בנייני בוטיק חדשים בני 7 קומות עם כ – 200 דירות סה"כ עם תמהיל דירות מגוון מאוד: דירות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרהיבים.

הבניינים החדשים בשדה בוקר 11-13-15 מציעים דירות גדולות ומרווחות מאוד בנות 6-7 חדרים, מוצר נדיר בגבעתיים לאור שינויי מדיניות התחדשות עירונית של העירייה שמצמצמים משמעותית את היצע הדירות החדשות בעיר ומקטינים את תוספת השטח לבניינים ולדירות שייבנו במקום אלה הישנות.

מתחם מטרופוליס גבעתיים נמצא באחד מהמקומות האטרקטיביים בעיר: מרחק פסיעה ממרכזי הבילוי, התרבות והמסחר של גבעתיים — רחובות כצנלסון, ויצמן ושינקין, ובמרחק הליכה קצרה מפארק גבעתיים, מקניון גבעתיים, ממצפה הכוכבים ומהתיאטרון העירוני.

לדברי רו"ח אודי בלום מנכ"ל מטרופוליס "מאחר ויש כיום מעט מאד קרקעות פנויות בגבעתיים, יש מעט פרויקטים חדשים והיצע הדירות לא מתקרב לענות על הביקושים. במציאות הנוכחית שבה העירייה לא מעודדת יותר פרויקטים של בניינים בודדים במסגרת תמ"א 38 ותכנית התמ"א תסתיים בעוד 3 שנים, היצע הדירות החדשות בעיר צפוי לרדת אף יותר וכפועל יוצא המחירים ימשיכו להאמיר. אנו רואים היום מגמה ברורה של עלייה בביקושים לדירות בפרוייקט שלנו, המצביעה על כך שאנשים מבינים את הסיטואציה החדשה בשוק".

השארת תגובה