דרעי:  "לא יצליח לפורר את הגוש"

חשיפת 'יום ליום' לפיו גפני איים לפרק את גוש הימין ולפנות לגנץ ממשיכה להסעיר • לדברי דרעי, גפני זועם על יו"ר הליכוד בבני ברק – שמיהר להגיב לדרעי: "בחרת לתקוף את הלוחם בעסקנים שגונבים כספים מהשקופים"

גפני עם ביבי
גפני עם ביבי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחרי שנחשף בעיתון 'יום ליום' כי יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני איים לפרק את גוש הימין אם הליכוד יפנה למצביעים החרדים, התייחס יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי לחשיפת 'יום ליום' בראיון לאודי סגל וקרן מרציאנו בגל"צ.

לדברי דרעי, גפני "לא התייעץ איתי, הוא לא דיבר איתי, הוא לא אמר לי", והוסיף: "דבר אחד אני יכול להגיד: אני מבין שיש בבני ברק חבר מועצה מטעם הליכוד שמסית נגד החרדים (יעקב וידר)  הרבה יותר מישראל ביתנו וכנראה שזה מציק להם, ולכן גפני אומר את מה שהוא אומר", אמר דרעי.

דרעי הוסיף כי "גוש הימין יישאר ואני לא מאמין ששום דבר לא יצליח לפורר את הגוש הזה".

בתגובה לדברי דרעי נגדו, אמר היום יו"ר המטה החרדי בליכוד וחבר מועצת העיר בני ברק מטעם הליכוד יעקב וידר כי "הופתעתי לגלות שדרעי, 'נציג השקופים', בחר לתקוף את הלוחם בעסקנים שגונבים כספים מהשקופים. עסקני המפלגות החרדיות רודפים את הציבור החרדי"

כזכור, בעיתון יום ליום נחשף דברי גורם בכיר בליכוד כי "חבר הכנסת גפני הציב לראש הממשלה אולטימטום ולפיו אם יוקם מטה חרדי שייפנה למצביעי המפלגות החרדיות הרי שהוא רואה את עצמו משוחרר מההסכם בין כל חברי גוש ה-55".

הגורם הבכיר בליכוד, שכאמור מקורב מאוד לראש הממשלה בנימין נתניהו הוסיף ואמר כי גפני הודיע באופן נחרץ כי אם אכן יוקם מטה חרדי שייפעל באופן אינטנסיבי הרי שהוא ייראה עצמו חופשי מההתחייבויות כלפי נתניהו והוא יפנה ליו"ר כחול לבן.

השארת תגובה