החרדים: "יריב ליצמן, שר הבריאות של ליברמן"

במפלגת 'יהדות התורה' מגיבים לנוכח סרטון תעמולה והסתה נוסף מבית 'ישראל בתינו' נגד המגזר החרדי

ליצמן בברזילי
ליצמן בברזילי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שמפלגת 'ישראל בתינו' פרסמה סרטון הסתה נוסף במסגרת תשדירי הבחירות שלה, בה נשאלים הצופים האם הם מעוניינים כי את משרד הבריאות ינהל 'רב' או רופא, כשברקע מתנוססת תמונתו של שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן לצד ד"ר ליאוניד אידלמן יריב ידוע של ליצמן, המועמד מטעם 'ישראל בתינו' לכהן כשר הבריאות, במפלגת 'יהדות התורה' פרסמו את התגובה הבאה: "ליברמן ממשיך לשקר בגסות על חשבון בריאות הציבור.

איווט לא רוצה שתדעו כי מאז כניסתו למשרד הבריאות יזם הרב ליצמן והוביל תוכנית לאומית שהפחיתה ב 40 אחוז את התמותה מזיהומים נרכשים בבתי החולים. תוכנית ליצמן למאבק בזיהומים כבר מצילה חיים של כ- 2000 חולים מדי שנה, כשהיעד הוא המשך הפחתה עקבית של תופעת הזיהומים במערכת הבריאות.

איווט מסתיר מאיתנו שאותו דוקטור אידלמן שהוא רוצה למנות לשר הבריאות, היה הלוחם הגדול בתכנית של הרב ליצמן לקצר את שעות העבודה של המתמחים מ-26 שעות ל-16 שעות לכל היותר, במהלך שביתת הרופאים ב-2011.

אחרי 20 שנה בהם ליברמן כפוליטיקאי הכושל ביותר בתולדות מדינת ישראל לא עשה כלום לציבור, הוא נזכר פתאום לדבר על בריאות ולשקר ביודעין. אזרחי ישראל כבר יודעים: כל קול לליברמן מקרב אותנו לבחירות רביעיות על חשבון אזרחי מדינת ישראל".

השארת תגובה