'אוליב' פותחת 2 מלונות בתל אביב

גורדון, צילום רשת מלונות אוליב (1)
גורדון, צילום רשת מלונות אוליב (1)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מלון הבוטיק 'גורדון' נמצא במבנה שהוקם לפני כ-90 שנה בראשית ימיה של תל אביב. המלון ממוקם ברחוב גורדון פינת הירקון וכולל 10 חדרים מפוארים וסוויטות הפרוסות על פני 3 קומות עם מרפסות הפונות אל חוף הים. עוד כולל המלון מסעדה כשרה ('נינה סושי') ובמסגרת העסקה עם רשת מלונות אוליב שופצו החדרים והוקם גם ספא חדש הכולל חדרי טיפולים, ג'קוזי וסאונה על גג המלון מול הים.

מלון Beer Garden – לשעבר מלון 'ירדן ביץ" – נמצא ברחוב יונה הנביא בסמוך לחוף הים וכולל 34 חדרים ו-2 סוויטות גן. בחודשים האחרונים השקיעה רשת מלונות אוליב כמיליון ₪ בשיפוץ וביצירת קונספט חדש כמלון הבירה הראשון בתל אביב. חדרי המלון ומתקניו שופצו משמעותית ובמסגרת הקונספט הוצבו להנאת האורחים ברזי בירה ישראלית במתחם הקבלה ובטרקלין העסקים החדש. על גג המלון המשקיף על נוף תל אביב הוקם בר על הגג הכולל מתחמי ישיבה, תאורה, מוסיקה וגינות נוי ובכוונת הרשת להפעיל במקום, החל מחודשי טרום הקיץ, אירועים ליליים מיוחדים בסימן בירה ישראלית ביניהם סדנאות בירה, מסיבות ואירועים שונים לקבוצות ולפרטיים.

לדברי עמית פורת, בעלי רשת מלונת אוליב, המלונות החדשים של רשת מלונות אוליב בתל אביב מצטרפים אל מלונות נוספים של הרשת בעיר ביניהם מלון TLV 88 ומלון White House, לצד מלונות נוספים ברחבי הארץ. "המלונות בתל אביב הם מהמלונות המבוקשים ביותר ברשת לאורך כל ימות השנה, השקענו רבות במלונות החדשים וההשקעה תימשך גם בחודשים הקרובים לטובת הקהל".

ההכרזה על פתיחת המלונות החדשים בתל אביב של רשת מלונות אוליב מגיעה לאחר שבחודש שעבר הכריז עמית פורת על פתיחת מלון בירושלים תחת המותג השני בבעלותו – רשת מלונות רימונים – 'רימונים סיטי סנטר ירושלים' שיהיה מלונה השני של רשת מלונות רימונים המחודשת בישראל – מלון 'שני' במרכז העיר אשר יכפיל בשיפוץ משמעותי את מספר חדריו, "כחלק מהתוכנית האסטרטגית שגיבשנו, מלונות גדולים ובהם מעל 100 חדרים ינוהלו במסגרת רשת מלונות רימונים ומלונות בוטיק כמו המלונות בתל אביב וכפרי נופש ינוהלו על ידי רשת מלונות אוליב. בשנה הקרובה יתווספו מלונות חדשים אל רשת מלונות אוליב ואל רשת מלונות רימונים ובקרוב ייפתח מועדון לקוחות משותף אל שתי הרשתות בשיתוף פעולה ממנו יוכלו ליהנות עשרות אלפי חברים", מסכם פורת.

השארת תגובה