שוב על הבמה: 'אחד מול כולם'

לאור ההצלחה הגדולה בחג חנוכה האחרון, ביום ראשון תעלה שוב הצגת 'אחד מול כולם' בכיכובו של השחקן ואיש התאטרון עופר הלוי, באולם שע"י תיאטרון ראסל רמת גן

ההצגה 'אחד מול כולם'
ההצגה 'אחד מול כולם'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בחג החנוכה האחרון, השיק השחקן ואיש התאטרון עופר הלוי את ההצגה  'אחד מול כולם'. מדובר בהפקה מוזיקלית מרהיבה, מלאת מסרים ומושקעת , בכיכובו של עופר הלוי ובהשתתפות טובי השחקנים מהשורה הראשונה. ההצגה המבוקשת עלתה במהלך חנוכה האחרון במספר מוקדי-תרבות ברחבי הארץ, כאשר בכל הארץ  היה ביקושי שיא לכרטיסים. לאחר שהגיעו למשרדי 'עופר הלוי' פניות רבות בדרישה לעלות שוב את ההצגה למי שפספס או לא הצליח לרכוש כרטיס בעקבות הלחץ הגדול שנוצר, הוחלט לעלות את ההצגה שוב  ביום ראשון הקרוב! ערב חג טו בשבט.

עופר הלוי מסר כי: "אני גאה להיות חלוץ ההצגות במגזר הדתי , ומודה על ההזדמנות להעניק לכל המשפחה חוויה תרבותית- חינוכית ברמה גבוהה, שתותיר אתכם עם גאווה יהודית אמיתית. גם להצגה הזו גייסנו את מיטב הכישרונות בתחום המשחק, השקענו מחשבה רבה בכל פרט ופרט"

ההצגה מספרת את סיפורו האמיתי והמפעים של גר הצדק אברהם בן אברהם – הגרף פוטוצקי. הסיפור מועבר בכישרון רב באמצעות תסריט מוזיקלי משובח, תפאורה מרשימה, בימוי מדויק של תדהר יששכר, וצוות שחקנים מעולה. תכני ההופעה נכתבו והופקו בליווי צמוד של הרב המחנך יחיאל אליאס הי"ו, שהעניק את אישורו ונתן את ברכתו להצגה, המלאה בעושר חינוכי-תורני, על טהרת הקודש והצניעות.

ההצגה תעלה שוב ביום ראשון , י"ד שבט,  9.2. באולם שע"י תיאטרון ראסל רחוב מנדל מתתיהו 11 רמת גן בשעה 20:30 בדיוק.

משך ההצגה: 90 דקות.

השארת תגובה