דרעי מזהיר: "‏ממשלת שמאל כבר בפתח"

"יש סיכום ברור שכבר סוכם בינו ובין לפיד, גנץ, מרצ, טיבי ועודה להקים ממשלה מיד לאחר הבחירות", טען יו"ר ש"ס אריה דרעי באירוע השקת הקמפיין של המפלגה

דרעי בכנס שס
דרעי בכנס שס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השר אריה דרעי הזהיר בנאומו בכנס פתיחת הקמפיין של ש"ס מפני ממשלת שמאל-ערבים, שעשויה לקום לאחר הבחירות הקרובות, בעקבות סיכום מוקדם של ליברמן לפיד, גנץ, מרצ, טיבי ועודה.

דרעי אמר בנאומו כי "יש רק אשם אחד לכל המצב שהמדינה נמצאת, שמו אביגדור ליברמן. כל האחריות למצב הזה מתחילתו ועד סופו זה הוא. היום אפשר לחשוף שמי שטירפד את כל הקמת ממשלת האחדות זה אותו ליברמן".

"‏ממשלת שמאל כבר בפתח", הצהיר דרעי. "היא רוקמת עור וגידים. בפעם הראשונה נלחמנו על קיומה של תנועת ש״ס, לא ספרו אותנו בסקרים. אבל אף אחד לא חשש שלא תוקם ממשלת ימין. גם בפעם השנייה ידענו שבסוף יהיה טוב ושלא נהיה באופוזיציה. אבל הפעם אם לא נעשה ממש מסירות נפש על ארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל – תהיה כאן ממשלת שמאל עם שנאה לדת וליהדות".

לדברי דרעי "ליברמן אומר את האמת הפעם. יש סיכום ברור שכבר סוכם בינו ובין לפיד, גנץ, מרצ, טיבי ועודה להקים ממשלה מיד לאחר הבחירות. זאת עובדה וסיכום. אני אומר זאת באחריות ובידיעה ברורה. הפעם ליברמן אומר את האמת. לכן הפעם עכשיו הסכנה היא אמיתית".

יו"ר ש"ס סימן מטרות בנאום פתיחת הקמפיין וסיפר על שיתוף הפעולה עם הליכוד. "הפעם נשקיע הרבה יותר מאמץ בעבודה בשטח. נעניתי לבקשתו של רה"מ ושל השר ישראל כץ לעבוד בשיתו"פ מלא עם ׳הליכוד׳. אני יעמיד לרשותם את כל העזרה. גם נתניהו יודע שאם יש מישהו שהוא צריך לסמוך אליהם, זה אנחנו. ארץ ישראל זה שלנו בזכות אבותינו".

דרעי שרטט את המפה שעלולה להבנתו להוביל לניצחון הימין בבחירות והבהיר כי רק כשהציבור יבין את גודל הסכנה יצליחו למצות את האלקטורט של מצביעי הימין.

"אם כל מפלגה מהגוש תדע להביא עוד 10% מהקולות אנחנו נהיה עם מעל 60 מנדטים. אפשרי להביא לניצחון. חזרתי עכשיו מנתב"ג מסיור עם חברי השר ליצמן, רואים איזה גן עדן. סידרנו שם הכל ולאנשים טוב להם. בדיוק בגלל זה האדישות הזאת. רק כשאנשים יבינו שהכל הולך להיפסק, כולל החינוך של ילדינו, רק אז יבינו את גודל הסכנה", טען דרעי.

השארת תגובה