כיסוי מלא ואטום: המייקאפ שאת עומדת להתמכר אליו

רשת ביוטיקייר מרחיבה את קטגוריית איפור הפנים ומשיקה את DOUBLE COVER – מייק אפ בעל כיסוי מלא ואטום מהרגיל ♦ הפורמולה החדשה מכילה חומצה היאלורונית ובעל מרקם קליל המגיעה לכיסוי כפול

סדרת מייק אפ דאבל קאבר של ביוטיקייר | צילום: יח"צ
סדרת מייק אפ דאבל קאבר של ביוטיקייר | צילום: יח"צ

רשת הלואו קוסט המובילה, ביוטיקייר, מרחיבה את קטגוריית איפור הפנים ומשיקה את סדרת המייק אפ באיכות כיסוי גבוהה במיוחד – סדרת ה- DOUBLE COVER.

הסדרה בעלת פורמולה דקה וקלילה המגיעה לכיסוי מלא עד כפול ומסתירה כל פגם ואי אחידות בעור. רמת הכיסוי של המייק אפ החדש מתאימה לכל סוג איפור ולכל סוגי העור. זו מצטרפת למגוון סוגי מייקאפים של החברה, ביניהם מייק אפ מוס, סטיק, פודרה ומייק אפ נוזלי בכיסוי בינוני עד רגיל.

 חמישה גווני מייק אפ נוזלי בסדרה, כולם פותחו בהתאמה לגווני העור האידיאליים של האוכלוסייה בישראל. הגוונים מאופיינים בעיקר בתתי גווני צהוב/ כתום וכך הסדרה אידיאלית לנשים שזופות, כהות עור, בעלות עור הנוטה לצהבהב.

מלבד הגוון הפיגמנטי, מכילה הפורמולה המקצועית גם חומצה היאלורונית המטפחת את העור ומעשירה אותו בלחות כך שמראה העור לאחר השימוש בו הופך חיוני וצעיר יותר. גימור המייק אפ הוא כמעט מאט עם נגיעה של זוהר ולחות, המתאים לאיפור יום יומי וגם לערב, מתאים לעור שמן ויבש כאחד ואף נועד לכסות את כל סוגי אי אחידויות עור עד קעקועים. המייק אפ החדש אינו מכיל פראבנים, רכיבים מן החי או שמן מינראלי.

המלצות הרשת: ליצירת הצללות והארות- שימו לב! בגלל שהמייק אפ בעל ריכוז פיגמנט וסמיכות גבוהים, מומלץ לשלב גוונים ולהגיע לגוון הנכון להצללה או להארה. בנוסף, חשוב להניח מעט מן החומר על גב כף היד, לטפוח ולמנן את הכמות בהתאם לצורך כיון שהכיסוי מלא עד מאוד.

 

  • מחיר: 14.90 ₪
  • לרכישה בחנות האונליין ולפרטים אודות הסניף הקרוב: ttps://www.beautycare.co.il/
  • טלפון : 0747-185-185

 


 

השארת תגובה