גרינבלט: "כנראה שאבו מאזן לא קרא"

לאחר שיו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן תקף את תכנית השלום של הנשיא טראמפ, השליח לשעבר מותח ביקורת ואומר, כי "אף אחד אינו מדבר על הבעיות של הפלסטינים"

אבו מאזן | צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
אבו מאזן | צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שיו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן הודיע כי הוא דוחה בתוקף את 'הסכם המאה' של הנשיא טראמפ, ואף טען כי ישראל איננה מדינה יהודית לאחר שהיא קלטה אל שורותיה את הרוסים טאת בני העדה האתיופית שלדבריו אינם יהודים, מאשים השליח האמריקני לשעבר של הנשיא טראמפ ג'ייסון גרינבלט את אבו מאזן ואומר, כי בעוד אבו מאזן יחד עם אנשי הליגה הערבית פוסלים את התכנית, הרי שאף לא אחד מהם מתייחס ליתרונות שהתכנית מציעה לפלסטינים.

"הנשיא עבאס מדבר עם הליגה הערבית ומגנה את התוכנית שנועדה ליצור עתיד מזהיר לפלסטינים, אך איש שם אינו מדבר על אחת הבעיות הגדולות ביותר עבור הפלסטינים – הטרוריסטים במימון איראן – חמאס והג'יהאד האיסלאמי – אשר גורמים סבל רב לפלסטינים וישראלים. הגיע זמן להגיד את האמת!", צייץ גרינבלט בחשבון הטוויטר שלו.

יצוין, כי בתגובה לדברי אבו מאזן על אופיה היהודי של המדינה, הגיב ראש הממשלה ואמר, כי "כנראה שאבו מאזן עדיין לא שמע על שבטי ישראל – עולי אתיופיה ומדינות חבר העמים. אחינו ואחיותנו, בשר מבשרנו, יהודים מבטן ומלידה שחלמו בגולה במשך דורות על שיבת ציון וזכו להגשים את חלומם".

השארת תגובה