בן-גביר: "מתקשה לשכוח את תמיכת דרעי באוסלו"

בתגובה למתקפות של דרעי על חברי גוש הימין, יו"ר 'עוצמה יהודית' איתמר בן-גביר משיב אש בראיון • "דרעי מזלזל באינטלגנציה של הציבור בישראל", הוא מאשים • מזהיר: "אסור שש"ס תהיה המפלגה היחידה מימין לליכוד"

איתמר בן גביר
איתמר בן גביר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

על רקע הקמפיין של יו"ר ש"ס אריה דרעי נגד פוליטיקאים מהימין, וההתייחסות שלו לביקורת מימין על תמיכתו בהסכם אוסלו, מותח יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן-גביר בשיחה עם 'קו עיתונות' ביקורת חריפה על דרעי.

לדבר בן גביר הוא "מעריך מאוד את דמותו החדשה של דרעי ומקווה שאכן אריה למד מטעויות אך הניסיון של דרעי לטשטש את ההיסטוריה ולהשכיח את העובדה שבגללו עבר הסכם אוסלו בזמן שדרעי ישב בממשלת רבין – הוא זלזול באינטלגנציה של הציבור בישראל.
לדברי בן-גביר בשיחה עם 'קו עיתונות', "ייתכן שנתניהו צריך אריה חזק, אבל אריה צריך איתמר חזק כדי לשמור על הימין".

"מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל עצמו העיד בהקלטה שפורסמה לפני כמה שנים, כי היה זה אריה דרעי שדחף לא להתנגד להסכם אוסלו, ודרעי עצמו העיד עד לפני כמה שנים כי בזכותו הסכם אוסלו עבר", אומר בן-גביר.

עוד הוסיף בן גביר, "לדרעי יש זכויות רבות והוא איש יקר, אבל אסור שש"ס תהיה המפלגה היחידה מימין לליכוד כי זה יגרור מדרון חלקלק. גם על ימינה הוכח שמילה זו לא מילה ולמעשה אם אין עוצמה יהודית אין ימין אמיתי בכנסת".

כזכור, דרעי הגיע השבוע לסיור בבקעת הירדן יחד עם חברי סיעתו והתייחס לביקורת על אוסלו כשפנה לשקד ואמר כי "אני מציע לה שתלמד את הנתונים ושתיכנס לפרוטוקול ישיבת הממשלה ותראה שאני היחיד שהייתי נגד ההסכם, ורק בהוראת הרב עובדיה יוסף נמנעתי. בהסכם אוסלו ב' כל ש"ס התנגדה. אז קודם כל שתלמד את ההיסטוריה".

השארת תגובה