לפיד: "כשהיינו במיעוט לא החרמנו דיונים"

בנאומו במליאת הכנסת, האשים לפיד את גוש הימין בזלזול במוסד הכנסת בשל החרמת את דיוני המליאה, "פעם אחרי פעם באנו הנה בידיעה שנפסיד את ההצבעה"

יאיר לפיד
יאיר לפיד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת יאיר לפיד בראשי 'כחול לבן' האשים בדברים שנשא במליאת הכנסת, כי הקואליציה של נתניהו עוסקת בדבר אחד בלבד, בענייניו המשפטיים.

בדבריו תקף לפיד את החרמת דיוני המליאה על ידי גוש הימין ואמר, "חמש שנים אנחנו יושבים פה מפסידים הצבעה אחרי הצבעה, דברים שקדושים בעיני – ביטול השוויון בנטל, ביטול לימודי ליבה בחינוך החרדי, חוק המרכולים, ביטול הגדלת הממשלה, חוק ההמלצות, חוק מימון הפריימריז. פעם אחרי פעם באנו הנה בידיעה שנפסיד הצבעה על דברים יקרים לליבנו שבשבילם אנחנו בפוליטיקה, אבל באנו מתוך כבוד לבניין הזה, מתוך כבוד להליך הדמוקרטי, מתוך כבוד לצד השני ולזה שיש אנשים שחושבים אחרת".

לפיד המשיך, "פעם אחת בהצבעה פרוצדורלית הם אמורים להפסיד וכל הכיסאות הריקים האלה נסו מן האולם, מפני שזה כבר לא ממשלה ולא קואליציה, זה גוף שמיועד רק לדבר אחד – לענייניו המשפטיים של מי שהחל מהיום בבוקר הנאשם שמו בישראל הנאשם בנימין נתניהו".

"זה כבר לא ממשלה ולא קואליציה, זה גוף שמיועד רק לדבר אחד – לענייניו המשפטיים של מי שהחל מהיום בבוקר הוא הנאשם ושמו בישראל בנימין נתניהו", אמר לפיד.

תגובה אחת
  1. גם כשהייתם מיעוט (ולא "במיעוט", טיפש) היית כלב רע.

השארת תגובה