בעצמה יהודית קוראים לפיטורי מנדלבליט

לאחר שהיועמ"ש הודיע לוועדת הבחירות המרכזית כי חליט שלא לפסול את ח"כ יזבק מהתמודדות לכנסת לאחר שהבהירה את דבריה, ב'עצמה יהודית' קוראים לאכיפה בררנית ודורשים את פיטורי מנדלבליט

מנדלבליט. צילום: דוברות משרד המשפטים.
מנדלבליט. צילום: דוברות משרד המשפטים.
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעקבות המלצת היועמ"ש שלא לפסול את חברת הכנסת יזבק מ'הרשימה המשותפת', במפלגת "עוצמה יהודית" קוראים הערב "להדיח את היועץ המשפטי לממשלה מתפקידו".

בהודעה מטעם המפלגה נכתב, כי "הגיע הזמן לשים סוף לקרקס ולאכיפה הבררנית: יש להדיח את מנדלבליט מתפקידו. אותו יועץ משפטי שהמליץ לפסול את מיכאל בן ארי, את בנצי גופשטיין ואת ברוך מרזל עושה איפה ואיפה ומתאמץ ככל יכולתו להלבין תומכת טרור מובהקת, על אף ראיות חד משמעיות וברורות, ולמרות שיזבק מבהירה למנדלבליט כי היא עומדת מאחורי רוב אמירותיה, הוא נותר איתן בעמדתו להכשיר את מחבקת המחבלים – לא צריך להישאר דקה אחת נוספת בעמדתו. יש להדיח אותו עוד היום".

לטענת המפלגה, "הגשנו לועדת הבחירות וליועץ המשפטי לממשלה מאסה קריטית של עשרות ראיות המעידות על תמיכתה בטרור ובמחבלים, אולם היועץ התעלם מכל אלה".

עוד אומרים בעוצמה, כי "חוץ מיזבק, מנדלבליט שוב הכשיר רשימה שלמה של תומכי טרור מובהקים: עודה, טיבי, שחאדה ועוד ועוד. למעשה, מנדלבליט מבהיר כי תמיכה בטרור נגד מדינת ישראל היא אינה עילת פסילה".

השארת תגובה