דרעי: "מתפללים להצלחת נתניהו בוושינגטון"

פסטיבל סיורי הבקעה ממשיך גם היום, והפעם אלו חברי סיעת ש"ס שהדרימו לבקעה יחד עם היו"ר אריה דרעי ושחררו הצהרות לטובת הסיפוח

שר הפנים אריה דרעי
שר הפנים אריה דרעי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר הסיורים שערכו במקום ראש הממשלה, יו"ר האופוזיציה ויו"ר ישראל בתינו, הבוקר היה זה תורם של חברי סיעת ש"ס יחד עם היו"ר שר הפנים אריה דרעי לבקר בבקעת הירדן ולהכריז על גודל השעה בהכרזת הסיפוח המדובר.

"זה שלנו, זו ארץ אבותינו, זו זכות גדולה להמשיך את המפעל הגדול שלהם. יש פה ראשי רשויות, בצד המוניציפאלי כשר הפנים אני רוצה לומר – התחלנו להערך, יש פה עבודה הרי יהיה פה סיפוח", הכריז בהתרגשות אריה דרעי שציין, כי משרדו נערך בימים אלה לאפשרות כי יוכרז על סיפוח חבל הארץ המדובר. "אנחנו מכינים את כל עבודה המטה הזו, זה דבר לא פשוט. יש כאן הרבה שאלות משפטיות ורישומיות, אנחנו מקבלים בברכה ומחכים לזה כבר. מקבלים את ראשי הרשויות אצלנו במשרד הפנים. נוכל לטפל בהם בסמכות ורשות, יותר ממה שאנחנו נותנים כעת". ציין דרעי.

לדבריו, "יש כבר הצעת חוק של משה ארבל ומלכיאלי שעוד לא הצליחה להתקדם – לקחת מהחזקים ולתת לחלשים יותר. בע"ה כמובן החלת החוק תפתור בין היתר גם את הבעיה הזו. אני באופן אישי, התפללנו היום גם לראש הממשלה שיצליח במשימתו ההיסטורית. ושיחזור לארץ נוכל לעבוד באופן מעשי. כל יום שעובר זה פספוס. זו הזדמנות היסטורית שלא יודע מתי תגיע חזרה. זה מעשה אדיר". כך יו"ר שס ושר הפנים אריה דרעי במהלך הביקור.

השארת תגובה