בלוק הימין: מחרימים את דיוני החסינות

באופוזיציה מגיבים: "נתניהו מבזה פעם נוספת את הכנסת – אי אפשר להחזיק את המקל מכל הקצוות – גם לבקש דיון חסינות, גם לעשות הכל כדי להימנע מהדיון וגם לטעון בהמשך שהדיון לא היה הוגן"

אולם מליאת הכנסת | ויקיפדיה
אולם מליאת הכנסת | ויקיפדיה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יו"ר סיעת הליכוד בכנסת ח"כ מיקי זוהר הודיע היום, כי מפלגות הקואליציה לא יופיעו בדיוני המליאה להקמת ועדת הכנסת ביום שלישי הקרוב, שכן לטענתו, "האופוזיציה מתנהלת בצורה מחפירה ודורסנית באמצעות רוב מקרי שהושג על ידי כחול לבן". לדברי זוהר, "ההתנהגות שלהם היא בניגוד לכל הכללים מיום הקמת הכנסת וזו אינה דרכנו. לא ניקח בזה חלק ולא נשתף פעולה בקמפיין הבחירות שלהם ״רק לא ביבי״. אמר.

אלא שבאופוזיציה לא נותרו חייבים, וב'כחול לבן' אמרו בתגובה, כי "חבל שראש ממשלת המעבר ממשיך לבזות את כנסת ישראל ואת המשטר הדמוקרטי ומסרב שגם אנשיו ישתתפו בדיון בבקשת החסינות, חסינות שהוא יזם וביקש כדי להימלט מהדין. נתניהו ביקש דיון בחסינותו – נתניהו יקבל".

במפלגת העבודה שיגרו את הודעת התגובה הבאה: "רוצה הליכוד להחרים את הדיון במליאה? אהלן וסהלן, זכותו. רק נשוב ונאמר, אי אפשר להחזיק את המקל מכל הקצוות – גם לבקש דיון חסינות, גם לעשות הכל כדי להימנע מהדיון וגם לטעון בהמשך שהדיון לא היה הוגן. הדיון נקבע ויתקיים כחוק, ויצא לדרך איתכם או בלעדיכם. הבחירה בידיכם".

יו״ר הרשימה המשותפת ח״כ איימן עודה הגיב לדיווח ואמר, כי נתניהו לא יבוא להסרת החסינות אבל הסרת החסינות תבוא אליו. נוודא שהמושחת יעמוד לדין על פשעיו".

השארת תגובה