"נתניהו בוושינגטון ו'כחול-לבן' ברדיפה אישית"

השר יריב לוין ורה"מ שוחחו עם כלי התקשורת עם ההמראה לוושינגטון. בעוד רה"מ הציג את גודל השעה בהבדלים עם הממשל הקודם, הרי שלוין תקף את 'כחול לבן' על המשך קיום דיוני החסינות

השר יריב לוין
השר יריב לוין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השר יריב לוין שהנו השר היחיד מבין שרי הממשלה המתלווה לראש הממשלה לוושינגטון, שוחח עם כלי התקשורת עם עלייתו למטוס והתייחס להודעת 'כחול לבן' על המשך ההיערכות לכינוס מליאת הכנסת לדיוני החסינות השבוע.

״בעוד דקות אחדות, ראש הממשלה וכל המשלחת הישראלית, ימריאו לוושינגטון למפגש ההיסטורי עם הנשיא טראמפ. דווקא בשעות האלה אנחנו שומעים ש'כחול-לבן' עדיין עוסקת ברדיפה האישית האובססיבית אחרי המנהיג שלנו, אחרי ראש הממשלה נתניהו. האיש שמצעיד את ישראל להישגים ענקיים". אמר לוין שהדגיש, כי "בעוד נתניהו נוסע לוושינגטון, הרי ש'הם' באופן חסר תקדים ממשיכים לעסוק בהצבעות בכנסת, במחטפים ובדברים שלא היו כמוהם מעולם – אנחנו נעשה היסטוריה, והם יירשמו לחובה בכל ספרי ההיסטוריה". אמר.

יצוין, כי ראש הממשלה שוחח גם הוא עם כלי התקשורת כשהוא מתייחס לגודל השעה ואמר, "לפני 5 שנים יצאתי לוושינגטון לקונגרס כי נאלצתי להתייצב מול תכנית שהביא נשיא אמריקני, כי האמנתי שהתוכנית הזאת תסכן את האינטרסים החיוניים ביותר של מדינת ישראל ואת עצם הקיום שלה".

"היום אני יוצא לוושינגטון כדי להתייצב לצד נשיא אמריקני שמביא תכנית, שאני מאמין, מקדמת את האינטרסים החיוניים ביותר שלנו. במשך 3 השנים האחרונות שוחחתי אינספור פעמים עם הנשיא טראמפ, ידיד ענק של ישראל, ועם צוותו, על האינטרסים החיוניים הללו, על הביטחון שלנו, על הצדק שלנו. אני הולך להיפגש עם הנשיא טראמפ מחר וביום שלישי – יחד איתו נעשה היסטוריה".

השארת תגובה