תיעוד: האדמו"ר מויזשניץ מונסי אצל האדמו"ר מויז'ניץ

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביקור מיוחד במעונו של האדמו"ר מויזניץ, האורח הרם האדמו"ר מויזניץ מאנסי.

היה מחזה מרהיב ומיוחד, עת המתינו ברחבת בית המדרש הגדול בבני ברק מאות אברכים ביחד עם תלמידי הישיבות, אשר קדמו בשירת זה השער לה' את פני האורח האדמור מויזניץ מאנסי.

האדמו"ר מויזניץ קיבל את האורח בפתח הבית ברוב כבוד, בראשית הביקור המיוחד, נשא האדמו"ר מויזניץ דברים והביע הכרת הטוב כלפי האורח, אשר בצעירתו בעת למדו בישיבת סקווירא, היה מתאכסן תדיר אצל האדמור מויזניץ מאנסי, וכן ציין בפני כל המשתתפים, אשר שמו של האורח הולך לפניו לחן ולחסד לכל מאן דבעי בעצה ותושייה.

האדמו"ר מויזניץ ציין בפני האורח, שהיה מן הנכון ומן הנאה לערוך למע"כ הרם, קבלת פנים רבתית, אך מפני שיקולי לו"ז הדבר נמנע ורצונו של אדם זהו כבודו.

במשך הביקור שוחח האורח על אודות ביקורו באתרא קדישא מירון בשב"ק, יחד עם קבוצת נגידים חשובים תומכי מוסדותיו, ומכאן נסובה השיחה בערגה על אודות הקשר העמוק אשר היה לזקנם כ"ק מרן בעל האמ"ח זיע"א עם התנא רשב"י.

האדמורי"ם ברכו על היין והרעיפו רב ברכות זה לזה.

בשלהי הביקור הציג האדמור מויזניץ מונסי את המנכ"ל החדש אשר זה עתה נכנס לתפקידו, בציינו שהוא נכד של הרה"ח יעקב דוד ויזניצר ז"ל, אשר שימש כמנכל מוסדות ויזניץ בארה"ק בימי קדם, האדמו"ר מויזניץ ברכו בחום והאציל עליו למען יצליח במשימתו לעמוד לימין המוסדות ברוב ברכה והצלחה.

בסיום הביקור ההיסטורי והמיוחד, נפרדו ברוב ברכות ואיחולים, כאשר האדמו"ר מוזניץ מלווה את האורח הרם עד לרכבו, ונפרדו לשלום.

השארת תגובה